Press "Enter" to skip to content

Posts published in Листопад 2014

image_pdfimage_print

Оподаткування допомоги, наданої волонтерами учасникам АТО

image_pdfimage_print

   Як відомо, сьогодні в Україні діє значна кількість волонтерів і волонтерських організацій, зусилля котрих направлені на підтримку українських військових в АТО. Їх роль в жодному випадку не може бути недооцінена. Це справжні Українці в душі і серці; вони роблять все можливе і неможливе у теперішніх надзвичайно складних умовах для нашої армії, добровольчих батальйонів й інших збройних формувань.

Стягнення боргу з орендної плати. Черговий захист інтересів клієнта

   Рішенням Господарського суду в Чернівецькій області в основній частині задоволено позовні вимоги клієнта, інтереси якого в справі були представлені фахівцями Компанії «Вікторія». Сума позову…

О налоговой реформе. Азы (принципы Адама Смита)

image_pdfimage_print

   Мнение эксперта.

   О налоговой реформе нужно говорить долго и обстоятельно. С чего начать? Мы предполагаем, что реформа должна решить массу проблем. Следовательно, она должна быть профессиональной (на мой взгляд непрофессионализм и популизм принесли экономике Украины вреда никак не меньше, чем коррупция).

Реєстрація ТОВ: протокол чи рішення

image_pdfimage_print

   Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» встановлено, що для проведення державної реєстрації юридичної особи; внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі; змін до установчих документів державному реєстратору подається (надсилається) примірник   оригіналу   (ксерокопія, нотаріально засвідчену копія)   відповідного рішення.

Work’sOrganizer та АКРОС: СКЛАД – нові ІТ-продукти для бізнесу

   Компанія «Вікторія» стала дилером з продажу нових ІТ-продуктів НВЦ “АКРОС”: Work’sOrganizer та АКРОС: СКЛАД. Функції системи електронного документообігу Work’sOrganizer: – планування і організація структури…

компанія "вікторія" інформує: