1

Подання відомостей про бенефіціарів та структури власності підприємства до ЄДР. Обов’язок, форма, відповідальність

   Компанія Вікторія надає послуги підготовки відомостей про кінцевих бенефіціарних власників, структури власності та супроводу подання таких відомостей державному реєстратору*.

Базові умови: кого стосується, вартість, строки

    Обов’язок покладається на тих юридичних осіб, щодо яких в ЄДР мають міститися відомості про КБВ (кінцевого бенефіціарного власника). Фактично, – це стосується всіх суб’єктів господарювання – юридичних осіб, що зареєстровані до 11.07.2021.

  •       вартість послуг – від 1500 грн;
  •      строк виконання – до 3 робочих днів**. 

   Для того, щоб отримати повну інформацію та скористатись пропозицією, натисніть кнопку нижче, заповніть зворотну форму і з Вами зв’яжуться наші фахівці в найближчий можливий робочий час. Можливі індивідуальні умови (знижка в залежності від кількості замовлень, надання інших супутніх послуг тощо).

   Слід відзначити, що розпочати цю процедуру слід якнайшвидше, оскільки граничний строк подання –  до 11.10.2021. На даний час перенесення крайнього строку не очікується.  

ЗАМОВИТИ ON-LINE

Чому потрібно подати відомості про КБВ та структуру власності?

   Такі вимоги встановлені Законом «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань». Також  Мінюст у листі від 11.06.21 № 5178/8.4.4/32-21 нагадує, що всі юридичні особи, щодо яких в ЄДР мають міститися відомості про кінцевого бенефіціарного власника та які зареєстровані до набрання чинності Наказом про структуру власності  до 11 жовтня 2021 року зобов’язані подати державному реєстратору відомості про КБВ.

Яка відповідальність настає за порушення строків?

   Порушення термінів подання тягнуть за собою накладення штрафу на керівника юридичної особи або особу, вповноважену діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), від 17 000 до 51 000 грн.

Який пакет документів ми готуємо? 

   Фахівці Компанії Вікторія супроводжують підготовку повного пакета документів. Це може включати:

 – заяву щодо державної реєстрації юридичної особи (крім громадських формувань та органів влади) – форма 2 або заяву щодо державної реєстрації юридичної особи – громадського формування – форма 4;

– структуру власності за формою та змістом відповідно до Наказу про структуру власності;

– витяг, виписку чи інший документ з торговельного, банківського, судового реєстру тощо, що підтверджує реєстрацію юридичної особи – нерезидента в країні її місцезнаходження, – у разі, якщо засновником юридичної особи є юридична особа – нерезидент;

– нотаріально засвідчену копію документа, що посвідчує особу, яка є КБВ юридичної особи, – для фізичної особи – нерезидента та, якщо такий документ оформлений без застосування засобів Єдиного державного демографічного реєстру, – для фізичної особи – резидента.

 

Компанія Вікторія

* послуга надається в повному обсязі суб’єктам господарювання Чернівецької області. Обсяг виконання замовлення від замовників з інших регіонів обговорюються окремо;

** умови виконання замовлення можуть коригуватись виконавцем в залежності від особливостей замовлення. 

Контакти Департаменту юридичних та корпоративних послуг Компанії Вікторія 

✉ електронна адреса: office@vg.ua

✉ м. Чернівці, вул. Небесної Сотні, 19В (4-й, адміністративний поверх ринку “Формаркет”)

☎ МТС  +38(050)4048735

☎  КС +38(097) 949 21 24

 поштова адреса: 58001, м. Чернівці, а/с 522
DATEKC: РРО, касові апарати. Структурний підрозділ в Чернівцях

Центр РРО – є офіційним дилером  касових апаратів, реєстраторів розрахункових операцій, торгового обладнання та партнером Компанії Вікторія в м. Чернівцях та Чернівецькій області.

Центр РРО пропонує:

  • Касові апарати;
  • Фіскальні реєстратори;
  • Мобільні фіскальні реєстратори;
  • Індикатори клієнта;
  • Спеціалізовані РРО;
  • Фіскальні сервіси, сервісне обслуговування.

Найбільш популярні поточні пропозиції:

Касові апарати Касові апарати Касові апарати
Касовий апарат Datecs MP-01 Чохол для касового апарата Datecs MP-01 Касовий апарат NEON W
Бюджетний касовий апарат с функціональністю більш дорогих апаратів. 5 тис. товарів | КЛЕФ | 20 груп оподаткування | 10 типів оплат Захисний чохол для переносного використання касового апарату. Продумана конструкція клапанів для доступу  ременів Функціональний касовий апарат з розширеною клавіатурою. 10 тис.товарів/послуг | КЛЕФ | 18 груп оподаткування | 10 типів оплат
Касові апарати
Договір з ЦСО на щомісячне обслуговування РРО
Договір с ЦСО необхідний  для реєстрації РРО в органах ДФС.  Щомісячне сервісне обслуговування РРО Datecs

Заявка на автоматизацію торгівлі

ЗАМОВИТИ ON-LINE

Тел.: +38(050)-404-87-38

Електронна пошта: rro@vg.ua
Документи, що посвідчують особу при здійсненні реєстраційних дій

    Які документи посвідчують особу при здійсненні реєстраційних дій? У більшості випадків позиція державного реєстратора – це виключно паспорт громадянина України. Однак, відповідно до ч.2 ст. 14 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (від 15.05.2003 № 755-IV зі змінами та доповненнями) при особистій подачі документів для державної реєстрації, заявник пред’являє документ, що посвідчує особу. Тобто, норма не закріплює імперативно вказівку саме на паспорт громадянина Україна. 
   Для отримання роз’яснення Компанією ініційовано звернення до Міністерства юстиції.
З відповіді від 02.08.2018р. №31173/ПІ-К-945/8.4.3 можна зробити висновок, що до переліку документів, які можна пред’являти державному реєстратору, відносяться і закордонний паспорт, і посвідчення водія та ін.
Копія листа подається нижче.

 

Компанія Вікторія
«Білі плями» в законодавстві про реєстрацію суб’єктів господарювання

   Згідно положень Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» (далі – Закону) передбачена  можливість подання документів державному реєстратору поштовим зв’язком.

   В той же час, Законом не встановлено часу, на протязі якого посадові особи Державної реєстраційної служби повинні прибути для отримання поштового відправлення (належно оформленого, що містить пакет документів для реєстрації) безпосередньо до відділення зв’язку та отримати таке надіслане поштове відправлення.

   Виникає запитання: чи може Державний реєстратор (особа, уповноважена для отримання поштових відправлень з реєстраційної служби) не приходити для отримання поштових відправлень від заявників до відділення зв’язку, тобто ігнорувати наявність (надходження) поштового відправлення? Чи законно, якщо Державний реєстратор  прийде для отримання відповідного поштового відправлення через тиждень (місяць, рік) з дати отримання ним повідомлення про надходження такого відправлення  до відділення поштового зв’язку?

   Для отримання відповіді на ці запитання Компанією «Вікторія» ініційовано запит до Державної реєстраційної служби України.

 З отриманої відповіді зрозуміло, що нормативних строків для прибуття державного реєстратора (уповноваженої для отримання пошти особи з реєстраційної служби) до відділення зв’язку для отримання поштового відправлення не встановлено.  А отже – відправляти документи в реєстраційну службу поштою – ризиковано.

   Ще одна «біла пляма» в реєстраційному законодавстві.

   Відсканована відповідь Державної реєстраційної служби – нижче.

 Відповід реєстраційної служби

Департамент юридичних та

корпоративних послуг

Компанії «Вікторія»