1

Подання відомостей про бенефіціарів та структури власності підприємства до ЄДР. Обов’язок, форма, відповідальність

   Компанія Вікторія надає послуги підготовки відомостей про кінцевих бенефіціарних власників, структури власності та супроводу подання таких відомостей державному реєстратору*.

Базові умови: кого стосується, вартість, строки

    Обов’язок покладається на тих юридичних осіб, щодо яких в ЄДР мають міститися відомості про КБВ (кінцевого бенефіціарного власника). Фактично, – це стосується всіх суб’єктів господарювання – юридичних осіб, що зареєстровані до 11.07.2021.

  •       вартість послуг – від 1500 грн;
  •      строк виконання – до 3 робочих днів**. 

   Для того, щоб отримати повну інформацію та скористатись пропозицією, натисніть кнопку нижче, заповніть зворотну форму і з Вами зв’яжуться наші фахівці в найближчий можливий робочий час. Можливі індивідуальні умови (знижка в залежності від кількості замовлень, надання інших супутніх послуг тощо).

   Слід відзначити, що розпочати цю процедуру слід якнайшвидше, оскільки граничний строк подання –  до 11.10.2021. На даний час перенесення крайнього строку не очікується.  

ЗАМОВИТИ ON-LINE

Чому потрібно подати відомості про КБВ та структуру власності?

   Такі вимоги встановлені Законом «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань». Також  Мінюст у листі від 11.06.21 № 5178/8.4.4/32-21 нагадує, що всі юридичні особи, щодо яких в ЄДР мають міститися відомості про кінцевого бенефіціарного власника та які зареєстровані до набрання чинності Наказом про структуру власності  до 11 жовтня 2021 року зобов’язані подати державному реєстратору відомості про КБВ.

Яка відповідальність настає за порушення строків?

   Порушення термінів подання тягнуть за собою накладення штрафу на керівника юридичної особи або особу, вповноважену діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), від 17 000 до 51 000 грн.

Який пакет документів ми готуємо? 

   Фахівці Компанії Вікторія супроводжують підготовку повного пакета документів. Це може включати:

 – заяву щодо державної реєстрації юридичної особи (крім громадських формувань та органів влади) – форма 2 або заяву щодо державної реєстрації юридичної особи – громадського формування – форма 4;

– структуру власності за формою та змістом відповідно до Наказу про структуру власності;

– витяг, виписку чи інший документ з торговельного, банківського, судового реєстру тощо, що підтверджує реєстрацію юридичної особи – нерезидента в країні її місцезнаходження, – у разі, якщо засновником юридичної особи є юридична особа – нерезидент;

– нотаріально засвідчену копію документа, що посвідчує особу, яка є КБВ юридичної особи, – для фізичної особи – нерезидента та, якщо такий документ оформлений без застосування засобів Єдиного державного демографічного реєстру, – для фізичної особи – резидента.

 

Компанія Вікторія

* послуга надається в повному обсязі суб’єктам господарювання Чернівецької області. Обсяг виконання замовлення від замовників з інших регіонів обговорюються окремо;

** умови виконання замовлення можуть коригуватись виконавцем в залежності від особливостей замовлення. 

Контакти Департаменту юридичних та корпоративних послуг Компанії Вікторія 

✉ електронна адреса: office@vg.ua

✉ м. Чернівці, вул. Небесної Сотні, 19В (4-й, адміністративний поверх ринку “Формаркет”)

☎ МТС  +38(050)4048735

☎  КС +38(097) 949 21 24

 поштова адреса: 58001, м. Чернівці, а/с 522