1

Офіційна відповідь від ДПС про період, коли не працював Реєстр ПДВ

   Компанією Вікторія, враховуючи значимість інформації про період часу, протягом якого не працював Єдиний реєстр податкових накладних під час воєнного стану, було ініційовано запит до ДПС України.

    Державною податковою службою протиправно відмовлено у наданні інформації на запит. Враховуючи наведене, така протиправна відмова була оскаржена до суду. Далі за рішенням суду першої інстанції (позицію котрого підтримано рішенням суду апеляційної інстанції) відмову податкового органу у наданні такої інформації за запитом було визнано протиправною. Зобов’язано ДПС України надати  таку інформацію.

Посилання на рішення суду першої інстанції [перейти]

Посилання на рішення суду апеляційної інстанції [перейти]

Відтак податковим органом була надана відповідь, за якою чітко встановлені рамки, коли реєстр не працював: це період з 24.02.2022 по 26.05.2022 (інформація станом по дату надання запиту, тобто до 29.07.2022).

Офіційне документальне підтвердження даного факту може бути використаним для підготовки правових позицій з оскарження рішень про відмову у реєстрації податкових накладних, період реєстрації котрих накладався на період, коли ЄРПН не працював.

Відповідь від 05.05.2023 №2330/3/99-00-20-02-05-09  надаємо нижче:

 

 

 Нагадуємо, АО «Західна Правозахисна Група», – юридичний партнер «VICTORY GROUP», ASSC., надає професійні послуги супроводу розблокування реєстрації податкових накладних.
  Загалом це охоплює як процедуру адміністративного оскарження, так і судового.
  Ви зможете отримати комплексну послугу щодо оскарження протиправних рішень податкового органу з блокування податкових накладних.

  Переваги АО «Західна Правозахисна Група»:

– досвідчені юристи, податкові консультанти;
– напрацьовані вдалі кейси з оскарження;
– наданню послуги передує детальний аналіз ситуації, моделювання її розвитку і податкове планування;
– налагоджені процеси дистанційної, комфортної та безпечної для Замовника комунікації;
– справедлива та розумна ціна вартості послуг та ін.

Заповніть форму зворотного зв’язку і ми надішлемо Вам розрахунок вартості послуг супроводу розблокування податкових накладних.

Форма зв’язку

    Наші контакти:

    Номери телефонів: +38(050)-404-87-30; +38(098)-793-77-77,  електронна пошта: office@vg.ua 

     АО “ЗАХІДНА ПРАВОЗАХИСНА ГРУПА”,

    Група Компаній Вікторія