Press "Enter" to skip to content

Часті запитання

image_pdfimage_print

1. Щодо надання бухгалтерських послуг та послуг ведення податкового обліку (бухгалтерського та податкового аутсорсингу)

Наше ТОВ – в Харкові. Єдиний податок, діяльність в сфері інформаційних послуг. Є два працівника, кількість угод в місяць – орієнтовно 7. Яким чином буде Ви будете обслуговувати нас, яка вартість?

logo_victorijaВідповідь Компанії «Вікторія»:  

1. Щодо можливості віддаленого бухгалтерського супроводу ТОВ (ми називаємо це бухгалтерським аутсорсингом)

 

Так, ми супроводжуємо аналогічні проекти на відстані. Це відбувається наступним чином:

 

1.1. Укладається Договір бухгалтерського аутсорсингу. Договір визначає взаємні обов’язки, оскільки таким чином і ділиться робота та відповідальність.

Визначаємось з моделлю податкової поведінки ТОВ.

1.2. За Вами закріплюються наші бухгалтери та ВПР – відповідальний по роботі, основна контактна особа (зі складу закріплених за Вами бухгалтерів). У разі, якщо ВПР йтиме у відпустку чи буде тимчасово відсутнім – є дублюючий працівник, який вирішуватиме необхідні питання по роботі.

Все спілкування, обмін інформацією здійснюється з Вами надалі в режимі телефонного зв’язку + sms, обміну електронними документами та повідомленнями в 1С (про це – далі) електронної пошти та факсів (крайній випадок).

1.3. для Вас відкриваємо профіль в 1С Предприятие 7. Це ліцензійне програмне забезпечення, яке дозволить виконувати облікову частину роботи. В 1С Ви формуватимете базові документи – такі, як рахунок чи акт. Ці документи Ви формуєте спочатку під нашим обов’язковим попереднім контролем, наступні рази – самостійно, але ми здійснюємо послідуючий контроль (Ви матимете доступ до 1С з будь-якого комп’ютера маючи спеціальний ключ доступу. Вартість супроводу 1С включена до вартості обслуговування, окремо не оплачується).

Первинні документи Ви роздруковуєте в 2-х примірниках (як правило) в себе з 1С та підписуєте (передаєте) Вашим контрагентам. Один примірник залишається у Ваших справах.

Це документи, як свідчать про господарський факт, на підставі яких наші працівники будуть готувати далі наступні (похідні та зведені) бухгалтерські документи та звітність;

1.4.Ви надаєте нам доступ до банківських виписок. Як правило, – це доступ до клієнт-банку без надання ключів. Ми можемо тільки переглядати в реальному часі Ваші платежі, вносити їх до 1С, – таким чином, Ви контролюватимете з 1С й стан розрахунків, баланс тощо. ВПР пояснить, яким чином Ви зможете переглядати свій фінансовий стан – самостійно оперативно з 1С.

До речі, в цій же програмі Ви зможете заводити профілі Ваших підприємців, – їх може бути скільки завгодно. Таким чином, для всіх Ваших СПД буде використовуватись єдина програма обліку, що зручно.

1С поновлюється нами по мірі виникнення потреби (нові форми звітів, розрахункових, платіжних документів тощо).

Оперативність (прямий доступ до виписок) потрібна з ряду причин, основна з яких – контроль за цільовим призначенням коштів. Іноді Ваші клієнти роблять істотні помилки при перерахуванні коштів на Ваш рахунок і це може призводити до вкрай негативних для Вас наслідків; натомість контроль таких операцій по проходженню певного часу не дає можливість своєчасно виявляти та полегшує усунення помилок, якщо такі були допущені.

1.5. Сформована звітність подається нами програмним забезпеченням до контролюючих органів після погодження з Вами. Ми також формуємо в клієнт-банку платіжні доручення на перерахування загальнообов’язкових платежів, однак сплачуєте їх виключно Ви після підписання електронними підписами (котрі є тільки у Вас). Ми контролюємо сплату Вами податків (загальнообов’язкових платежів).

1.6. Описані вище дії дозволяють формувати електронні бази Ваших документів. Однак, в роботі, звичайно, будуть паперові носії – це зрозуміло. Для правильного формування документів – справу за перший місяць співпраці (а при невеликому обсязі – за перший квартал співпраці) формують Ваші ВПР. Для цього Ви «Новою Поштою» відправляєте нам паперові носії; наші бухгалтери формують зразок справи та повертають Вам. Надалі – Ви зможете групувати за єдиним принципом на основі повернутого нами зразка справи за місяць.

1.7.У разі, якщо Вам надходитимуть запити від контролюючих органів (як в письмовому вигляді, так і усні) – Ваше завдання невідкладно відправляти такі запити ВПР для оцінювання ризиків та підготовки лінії подальшої поведінки (надання інформації тощо).

1.8.У разі, якщо до Вас прийдуть перевіряючі (як правило, для малого бізнесу – це перевіряючі з ФСС ТВП – у разі наявності лікарняних, іноді – управління праці тощо) – всі перевірки проходять під нашим контролем. Так, це контроль віддалений, але на практиці дієвий і не приносить незручностей для Вас. Оскільки за офіційну частину роботи ми відповідаємо за договором – наша же задача роботи таким чином свою роботу, щоб перевіряючі складали за результатами перевірок довідки, а не акти з порушеннями.

 

  1. Вартість бухгалтерського аутсорсингу залежить від Вашого податкового статусу, обсягу діяльності, кількості найманих працівників. Визначається за формулою:

 

150% від МЗП* + 10% від МЗП за кожного найманого працівника + 4%МЗП за кожну фінансово-бухгалтерську операцію.

МЗП – мінімальна зпл

В сумі це виглядатиме орієнтовно при кількості операцій 7 в місяць (умовно кажучи Ваших угод)

 

1450 грн.*150% + 2 (працівника) * 10%*1450 + 7 угод*4% * 1450 =

= 198%*1450= 2871 грн. за місяць.

Розрахунок здійснено по даних на 16.06.16 р.

 

 

  1. Щодо програмного забезпечення для подання звітності – використовуємо для підприємств СОНАТУ, вважаємо, що це найзручніше ПЗ для бухгалтера. По вартості – орієнтовно однаково аналогічне з іншими пропозиціями аналогічного програмного забезпечення на ринку.

 

  1. В ході роботи Ви також отримуватимете консультативну та практичну допомогу від наших юристів – при потребі формування Договорів з Вашими клієнтами, їх правовий аналіз тощо. У разі незначного обсягу роботи – це безкоштовно. У разі потреби значного часу – оплата з Вами погоджуватиметься завчасно.

 

  1. Ми не виключаємо можливості прибуття ВПР при потребі до Вас для вирішення оперативного питання, надзвичайної складності – якщо того вимагатимуть обставини. Однак, як свідчить практика, імовірність цього надзвичайно мала – всі питання вирішуються, за звичай, добре налагодженою комунікацією.

 

Чи обслуговує Ваша Компанія підприємців у м. Львові?

logo_victorijaВідповідь Компанії «Вікторія»: Так, ми маємо можливість обслуговувати підприємців як м. Львова, так й інших міст України. Фахівці Компанії налагоджують обслуговування таким чином, що клієнт не відчуває географічну віддаленість. Адже сучасні засоби комунікацій стирають кордони як явні, так і не явні. Одночасно забезпечуємо дотримання вимог клієнта щодо безпеки передачі та обробки інформації.

З чого починається обслуговування?

logo_victorijaВідповідь Компанії «Вікторія»: Прийняття клієнта для фахівців Компанії надзвичайно відповідальний процес. Переговори, визначення об’єктів обліку та обсягу роботи, ознайомлення клієнта з можливостями аутсорсингу, обговорення вартості – це все підготовка до укладання Договору. Після укладання Договору клієнт надає довіреність працівникам Компанії, на підставі якої, в т.ч., проводяться початкові звірки в контролюючих органах. А далі ми робимо все, щоб клієнт забув про існування тих же контролюючих органів.

Чи є Договір на надання послуг Вашою Компанією офіційним?

logo_victorijaВідповідь Компанії «Вікторія»: Умови договору, що укладається із Замовником, відповідають чинному законодавству; договір є достатнім підтвердженням дійсності намірів Компанії “Вікторія” як Виконавця. Замовник має всі можливості враховувати сплачені кошти за надані послуги до власних витрат. 

Які гарантії щодо якості бухгалтерського обслуговування надає Ваша Компанія?

logo_victorijaВідповідь Компанії «Вікторія»: Згідно Договору про надання бухгалтерських послуг Компанія, у разі надання послуг неналежної якості, зобов’язується відшкодувати у встановленому порядку завдані Замовнику збитки. Проте, першочерговим завданням Компанії є максимально знизити негативні ризики Клієнта. Зокрема, в Компанії запроваджено багаторівневий контроль якості послуг. Працівники Компанії постійно працюють над підвищенням власної кваліфікації, приймають участь у спеціалізованих тренінгах, навчаннях, семінарах. Комплексний підхід до обслуговування клієнта, дотримання професійної етики та корпоративної поведінки – наші основні орієнтири.     

Чи обслуговує Ваша Компанія неприбуткові організації?

logo_victorijaВідповідь Компанії «Вікторія»: Так, можемо забезпечити повний супровід. Вартість обслуговування визначається індивідуально. Фахівці Компанії “Вікторія” можуть також надати консультації з організації бухгалтерського та податкового обліку неприбуткових організацій. Також надаємо послуги з реєстрації непідприємницьких організацій, постановку на облік у фіскальному органі у якості неприбуткових.

Яка вартість обслуговування двох підприємців – одного «загальника» та «єдинщика»?

logo_victorijaВідповідь Компанії «Вікторія»: Вартість обслуговування для підприємців – платників єдиного податку за цим ліком [прайс №1]. А вартість обслуговування для підприємців – на загальній системі оподаткування – [прайс №2]. Проте, остаточна вартість визначається на етапі підготовки до укладання Договору. У разі, якщо на обслуговування приймається організований бізнес (кілька підприємців тощо), може бути надана істотна знижка.

Яка вартість обслуговування підприємства, у якого відсутня діяльність?

logo_victorijaВідповідь Компанії «Вікторія»: Вартість обслуговування в такому випадку встановлюється у розмірі 20% від мінімальної заробітної плати на рік. Умовою при прийнятті на обслуговування суб’єктів, що тимчасово не здійснюють господарську діяльність, є наявність електронних ключів або готовність їх замовити.

На яких умовах може обслуговуватись підприємець сфери ІТ (ІІІ група спрощеної системи оподаткування), якщо місце реєстрації в Дніпропетровську?

logo_victorijaВідповідь Компанії «Вікторія»: Обслуговування здійснюється дистанційно, однак Компанія «Вікторія» в повному обсязі відповідає за належну якість та повноту наданих послуг.

   Ви отримуєте персонального відповідального по роботі бухгалтера (ВПР), якому Ви можете адресувати всі запитання, що виникають у зв’язку з нарахуванням та сплатою податків, оформленням працівників, документуванню операцій, веденню обліку доходів та витрат.

   Вартість обслуговування фізичної особи-підприємця ІІІ групи спрощеної системи оподаткування, що здійснює діяльність в сфері ІТ, складає 20% від мінімальної заробітної плати та 10% відповідно за кожного найманого працівника. Тобто, якщо у Вас 4 працівників – формула та вартість розрахунку наступна: 20%МЗП + (10%*4 МЗП) = 60%МЗП, що станом, до прикладу, на 26.03.2015р. згідно чинного розміру мінімальної заробітної плати складає: 60%*1218грн.=   730,8грн. Як видно, вартість обслуговування змінюється у разі зміни кількості працівників, а також у разі зміни розміру мінімальної заробітної плати.

    Звітність подається ВПР до всіх контролюючих органів у електронному вигляді. Для цього необхідне спеціальне ПО та електронні ключі, про що в подальшому Вам повідомить ВПР. ВПР супроводжує виготовлення та отримання необхідних електронних ключів, тому цей процес також максимально зручний для Вас.

   Спілкування з ВПР відбувається в основному електронною поштою. Термінові питання вирішуються в телефонному режимі. При укладанні договору обслуговування Ви отримуєте контакти працівників керівного складу Компанії «Вікторія», котрі у разі Вашої потреби зможуть також надавати Вам відповідь на Ваші запитання.

      Незважаючи на деталізований опис принципів взаємодії, – безпосередня наша робота відбувається, як говорять ІТ-спеціалісти, у «фоновому режимі» і та не вимагає наступної кропіткої уваги.

    У разі потреби надсилаємо Вам форму Договору на обслуговування. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, – просимо їх надіслати на електронну пошту office@vg.ua

 

 

2. Щодо надання послуг із супроводу реєстрацій юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

Яка вартість реєстрації ТОВ, ПП в Києві?

logo_victorijaВідповідь Компанії «Вікторія»: Вартість послуг реєстрації юридичної особи – 3000 грн. (реєстрація “під ключ”, включає всі витрати) Деталі за посиланням.

 

© Група Компаній Вікторія, 2012-2020
компанія "вікторія" інформує: