РРО – пропозиція Компанії Вікторія

    Партнер Компанії Вікторія – ТОВ “СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР РРО” пропонує лінійку касових апаратів та фіскальних реєстраторів Datecs.
    Таким чином, клієнти Компанії Вікторія зможуть мати значні знижки як на придбання РРО, так і на подальше обслуговування. 
     Слід відзначити, що РРО Datecs – один найпопулярніших в Україні бренд реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Фіскальні реєстратори і касові апарати Datecs виробляються в Україні компанією “SystemGroup” (ДП Atlas). Реєстратори розрахункових операцій (РРО) Datecs внесено до Державного реєстру РРО. Фіскальні реєстратори і касові апарати Datecs відповідають вимогам фіскального законодавства України, в т.ч. вимогам 2015-2019 рр.

   Контактний номер телефону відділу продаж: тел.: +38(050)-404-87-38; електронна пошта: rro@vg.ua

Найбільш популярні моделі з цінами наведено нижче.

 

Касові апарати Datecs

Касові апарати призначені для автоматизації невеликих магазинів та закладів. Вони містять в собі все необхідне, щоб оформити продаж, та можуть деякий час працювати без автономно, без доступу до електромережі.

Касовий апарат Datecs MP-01

Розроблений спеціально для малого та середнього бізнесу. Докладніше про модель>>

Касовий апарат Datecs NEON W

Широкі можливості. Повнорозмірна  розширена клавіатура. Докладніше про модель>>

Замовити>>

Фіскальні реєстратори DATECS з КСЕФ

Фіскальні реєстратори призначені для автоматизації масової торгівлі – вони забезпечують високу швидкість друку, роботу з великою кількістю товарів і надійну роботу при високій інтенсивності використання. Фіскальний апарат по суті є фіскальним принтером і працює спільно з pos-системою або ПК, а також іншими пристроями: сканером штрих-коду, вагами та ін.

Інноваційні 1-станційні фіскальні реєстратори з КЛЕФ (контрольна стрічка в електронній формі).

Моделі Datecs 2015 оснащені КCЕФ (контрольна стрічка в електронній формі), мають компактні розміри, знижений рівень шуму і електроспоживання, а також економлять до 40% касової стрічки. Ці моделі поставляються з вбудованим модемом для передачі звітних даних в органи МНС і відповідають всім вимогам фіскального законодавства України, в т.ч. вступаючим в силу з 2015 р.

Datecs СМР 10М

Мобільний реєстратор

Переносний фіскальний реєстратор для інтернет-магазинів та мобільної торгівлі

Замовити>>

Datecs FP-320

Для роздрібних мереж

Універсальна модель фіскального реєстратора для широкого круга завдань

Замовити>>

Datecs FP-T88

Для роздрібних мереж

Фіскальний реєстратор розроблений для роздрібних мереж і мінімаркетів

Замовити>>

DATECS FP-7179

Для крупних торгівельних мереж

Фіскальний реєстратор для використання з POS-системами в роздрібних мережах

DATECS FP-510

Для HORECA

Спеціалізований фіскальний реєстратор для HORECA (захищеність та ергономіка)

DATECS FP-3530T

Бестселер 

Стандарт для українських роздрібних мереж у 2012-2013 рр.Доступна модернізація до КСЕФ

Datecs FP-T260

DATECS FP-T260

Модель  для автоматизації торгівлі та сфери послуг.

Доступна модернізація до КСЕФ

DATECS FP-3141T

2-станційний фіскальний реєстратор, дозволений до використання (недоступний для первинної реєстрації)

Datecs CMP-10

DATECS CMP-10

Портативний реєстратор для виїзної торгівлі, курєрських компаній та сфери послуг

Касові апарати минулих років випуску,  дозволені до використання

Касові апарати випуску 2013 та раніше, вже не можна придбати або зареєструвати перший раз у фіскальних органах. Проте, якщо ви придбали їх раніше, ви можете – призначені для автоматизації невеликих магазинів та закладів. Вони містять в собі все необхідне, щоб оформити продаж, деякі моделі можуть працювати автономно, без живлення.

Кассовый аппарат datecs MP-50

Портативні касові апарати DATECS MP-50 та DATECS MP-50DEU

Дозволений до використання

Datecs MP-50 Junior

Портативний касовий апарат DATECS МP-50 JUNIOR 

Дозволений до використання

Кассовый аппарат Datecs NEON

Портативний касовий апарат NEON

 Дозволений до використанняПро реєстратори розрахункових операцій 

Фіскальні реєстратори та касові апарати Datecs належать до реєстраторів розрахункових операцій (РРО), вживання яких є обов’язковим і законодавчо закріпленим для торгівлі, сфери послуг, громадського харчування і деяких інших сфер. Вживання РРО регламентується Законом України про РРО, а перелік фіскальних реєстраторів і касових апаратів, які дозволено використовувати, встановлюється Державним Реєстром РРО України  – він регулярно оновлюється.

Як вибрати РРО для магазина?

Вибір РРО, оптимального для автоматизації вашого магазина або закладу, залежить від багатьох чинників. В першу чергу – від масштабу магазина та кількості товарних позицій. У невеликих магазинах і кіосках розумно використовувати касові апарати – прикладом такого недорогого і при цьому зручного і функціонального рішення є  Касовий апарат Datecs NEON W. Якщо ж магазин має великий асортимент, і для автоматизації робочого місця касира планується використовувати комп’ютер або POS-систему, то правильним вибором буде фіскальний реєстратор, який підключатиметься до робочого місця касира. Для супермаркетів і гіпермаркетів використовуються виключно фіскальні реєстратори топ-рівня – вони забезпечують швидкісний друк при великому навантаженні, максимальну сумісність з  POS-системою, велику кількість позицій в пам’яті та ін., великий запас ресурсу термопринтеру, додаткові функції для дистанційного сервісного обслуговування та ін.

Сумісність з програмами для автоматизації торгівлі (1С та ін.)

Фіскальні реєстратори Datecs сумісні з більшістю front-office систем, в т.ч. dPOS, 1C та іншими. Для всіх поширених програм розроблені драйвера. При необхідності інтеграції з фронт-офіс система власної розробки можлива розробка персонального драйвера.

Переферія та аксесуари

Всі моделі фіскальних реєстраторів Datecs можуть доповнюватися індикаторами (великий, малий), грошовими ящиками та ін. Фіскальні апарати підтримують підключення до ПК, POS-систем, ваг, сканерам штрих-коду та іншим периферійним пристроям. Також, у нас ви можете замовити касову стрічку (чекову стрічку, термоленту), як чисту, так і з нанесенням логотипу.

Індикатор клієнта Грошовий ящик Касова стрічка – чиста чи під замовлення  із логотипом

7 переваг фіскальних реєстраторів Datecs з КСЕФ

  • Відповідність законодавству, в т.ч. нормам, що набирає чинності
  • Якість і швидкість друку: в основі лежать брендові принтери світового рівня
  • Функціональність: максимальне врахування специфіки бізнесу + програмні утиліти (конфігурація чеків, звітів, купонів для програм лояльності та ін.)
  • Економічність: споживають менше електроенергії, на 40% менше витратних матеріалів
  • Швидкість і зручність обслуговування: віддалений доступ до реєстратора для налаштування і сервісу
  • Відмінна ергономіка: компактний корпус, низький рівень шуму, адаптація під особливості клієнтів
  • Новий рівень сервісу: високі і єдині стандарти сервісу, SLA, Гаряча лінія техпідтримки

 

Витратні матеріали для фіскальних реєстраторів та кас

Як касові апарати, так і фіскальні принтери використовують принцип термодруку, при якому під впливом тепла термоголовки принтера  на термострічці проступає зображення.  Моделі з контрольною стрічкою в електронній формі (КСЕФ) економічніші в плані витрат касової стрічки – в них немає необхідності формувати паперову контрольну стрічку, тому витрата стрічки зменшується на 40% і більш.

Автоматизація торгівлі

При відкритті магазина вам, напевно, знадобиться не лише фіскальний реєстратор. Systemgroup ось вже 20 років займається автоматизацією магазинів всіх масштабів, і поставляє повний спектр обладнання для торгівлі, рішень і програм для торгівлі (front-office, back-office).

 

 

Для консультацій:
(095) 595 77 77

office@vg.ua

Перейти до форми замовлення on-line