Press "Enter" to skip to content

Митний брокер: послуги оформлення вантажу. Чернівці, Порубне, Вадул Сірет

image_pdfimage_print

Партнер Компанії Вікторія – ДП „ЦЕНТР РЕЄСТРАЦІЙНИХ ПОСЛУГ ТА ДОЗВІЛЬНИХ ПРОЦЕДУР” є професійним митним декларантом,  отримав дозвіл на провадження митної брокерської діяльності та включений в реєстр 11.02.2019, серія запису АА002540 №2291.

Для оформлення вантажу декларанту слід підготувати:

1. Контракт ЗЕД;
2. Інвойс;
3. CMR;
4. Фітосанітарний сертифікат;
5. Сертифікат Eur.1.

Щодо кожної із наведених позиції митним брокером нашої компанії може бути надана компетентна професійна консультація та допомога. За потреби також можуть бути надані супутні послуги: юридичні, бухгалтерські, представницькі.

ДП „ЦЕНТР РЕЄСТРАЦІЙНИХ ПОСЛУГ ТА ДОЗВІЛЬНИХ ПРОЦЕДУР” в першу чергу спеціалізується на наданні послуг з оформлення саме сільськогосподарської продукції.

За визначенням, наведеним у п.п. 14.1.234 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України:

сільськогосподарська продукція/сільськогосподарські товари – це продукція/товари, що підпадають під визначення груп 1 – 24 Українського класифікатора товарів зовнішньоекономічної діяльності (далі – УКТ ЗЕД), якщо при цьому такі товари (продукція) вирощуються, відгодовуються, виловлюються, збираються, виготовляються, виробляються, переробляються безпосередньо виробником цих товарів (продукції), а також продукти обробки та переробки цих товарів (продукції), якщо вони були придбані або вироблені на власних або орендованих потужностях (площах) для продажу, переробки або внутрішньогосподарського споживання.

До сільськогосподарської продукції відносяться наступні товари:

– живі тварини; продукти тваринного походження, зазначені у групах 01 – 05 УКТ ЗЕД;

– продукти рослинного походження, зазначені у групах 06 – 14 УКТ ЗЕД;

-жири та олії тваринного або рослинного походження; продукти їх розщеплення; готові харчові жири; воски тваринного або рослинного походження, зазначені у групі 15 УКТ ЗЕД;
– готові харчові продукти; алкогольні та безалкогольні напої і оцет; тютюн та його замінники, зазначені у групах 16 – 24 УКТ ЗЕД.

Дозвіл на провадження митної брокерської діяльності та включений в реєстр 11.02.2019, серія запису АА002540 №2291 

    Щоб розрахувати орієнтовну вартість брокерського супроводу скористайтесь наступною формою зворотного зв’язку і Вам буде надіслано попередній розрахунок вартості брокерських послуг.

Форма зв’язку

  Наші контакти:

  Номери телефонів Митного Брокера: +38(050)-404-87-30; +38(098)-793-77-77,  електронна пошта: broker@vg.ua 

   

   ЦЕНТР РЕЄСТРАЦІЙНИХ ПОСЛУГ ТА

  ДОЗВІЛЬНИХ ПРОЦЕДУР,

  Група Компаній Вікторія

  компанія "вікторія" інформує: