Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Довіра клієнтів

image_pdfimage_print

   Чому наші клієнти обрали нас і чому таке рішення є раціональним? Наша компанія надає аутсорсингові послуги, що включають комплексне бухгалтерське обслуговування, ведення податкового обліку, а також надає консультаційні, представницькі та юридичні послуги на постійній або регулярній основі більше ніж 900 фізичним особам-підприємцям та понад 200 юридичним особам різних організаційно-правових форм і сфер господарської діяльності.  На ринку аутсорсингових послуг Компанія “Вікторія” працює вже понад 10 років. З часу створення Компанією “Вікторія” супроводжувались:

Переконливо?..

 

    Давайте поглянемо на ситуацію з іншої сторони, – для прикладу щодо бухгалтерського обслуговування. Порівняємо можливості звичайного бухгалтера та можливості нашої компанії.

  Бухгалтер не несе майнової відповідальності за своєчасність поданої звітності, правильність відображення господарських операцій та фінансових результатів господарської діяльності. Це насправді ризик. Ми ж приймаємо на себе відповідальність за сформовану звітність та те, що в ній і як відображатиметься. Результат – клієнт зберігає власний спокій й економить на штрафах.

  Штатному бухгалтеру потрібно виплатити заробітну платню, провести відповідні податкові нарахування та утримання. Плата за обслуговування нашій компанії вільна же від будь-яких додаткових нарахувань та утримань; є складовою офіційних, документально підтверджених витрат клієнта (замовника). Результат – клієнт економить на податках та обов’язкових зборах.

  

Обслуговування підприємця. Бухгалтерський та податковий облік

Утримуючи штатного бухгалтера, виникає потреба у придбані бланків звітності, витрачанні коштів на канцелярське приладдя, бухгалтерські газети та журнали, проїзд до податкового органу та фондів; є необхідність фінансувати багато що інше, – включаючи витрати на придбання, ремонт та утримання оргтехніки чи комплектування робочого місця в офісі. В той же час, Компанія «Вікторія» володіє власною сучасною та потужною матеріально-технічною базою, що дозволить швидко та надійно обслуговувати клієнта (замовника). Компанія не тільки технічно забезпечена, але й володіє систематизованими збірниками професійної актуальної інформації, що включає зразки договорів, типових документів та звітності; найсучасніші та найповніші бази нормативних документів, сучасного законодавства з роз’ясненнями тонкощів податкового та бухгалтерського обліку. У нас власні облаштовані офіси. Результат – клієнт (замовник) економить на адміністративних та господарських витратах.

   Як правило, у складних ситуаціях звичайний бухгалтер підприємства буде звертатись до спеціалізованих юридичних компаній, аудиторських фірм за допомогою. У нашому розпорядженні – кваліфіковані юристи-господарники, податкові консультанти та аудитори, менеджери, працівники кадрової служби та економісти, що нададуть вчасно необхідні роз’яснення та консультації. Результат – клієнт (замовник)  економить власний час та фінансово – на адміністративних та господарських витратах.

   Бухгалтер – людина одинак. Бухгалтеру потрібно постійно підвищувати свій кваліфікаційний рівень; бухгалтер за умов національного нестійкого законодавства постійно перебуває в остраху за те, що він робить. Звичайний бухгалтер постійно пропадає в чергах зі звітністю, проплатами, займається банком та проблемами з персоналом. Наша компанія – це колектив кваліфікованих та «просунутих» бухгалтерів, з високим кваліфікаційним рівнем та розподілом роботи. Ми знаємо, як організувати цю частину Вашої справи таким чином, щоб Ви забули про існування фондів, держустанов, до яких потрібно звітувати чи кудись там ходити. Ми економимо Ваші нерви, Ваш час та розширяємо Ваші можливості.

   Бухгалтеру потрібна відпустка, соціальні гарантії; бухгалтер може піти в «декрет», захворіти. Ми працюємо без відпусток, не хворіючи, і в жодному разі не залишимо Вас наодинці. Результат – Ви в котрий раз економите на адміністративних та господарських витратах; звикаєте до визначеності, прогнозованості та постійності.

   Бухгалтера потрібно перевірити, – знати, – чи справиться він з роботою, чи підтвердить Вашу довіру. Наше слово – це наша репутація і зміст договірних зобов’язань.

   Звичайний бухгалтер діє, як правило, з рутинними підходами для облікування та здавання звітності. Ми ж Вам пропонуємо можливості оптимізації всього процесу, зробити рутинну роботу взаємодії з державними контролюючими органами – такою, що найменше Вас турбує. Результат – ми збережемо Ваші нерви, здоров’я, щоденний настрій.

   Ми жодним чином не хочемо образити Вашого бухгалтера. Але ми йдемо в ногу з часом і те, що ми пропонуємо Вам – це сучасна практика та досвід інших розвинутих країн як Заходу, так і Сходу.

   Важливим кроком для кращого задоволення потреб клієнта в бухгалтерських послугах є прийняття Компанією рішення про визнання, приєднання та застосування в роботі Кодексу етики Міжнародної федерації бухгалтерів (МФБ), а також Правил адвокатської етики – при здійсненні юридичного супроводу клієнтів.

   Ми цінуємо наших клієнтів і будуємо взаємовигідні партнерські стосунки виходячи з принципів довіри та чесності, компетентності та професійного підходу.

У Вас є ще сумніви? Вони зникнуть після нашої зустрічі та початку обслуговування!

Перейти до контактної інформації Компанії “Вікторія”

компанія "вікторія" інформує: