Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Вакансії

image_pdfimage_print

   Успішна діяльність Компанії значно забезпечується високим класом та професіоналізмом співробітників, а також виваженою кадровою політикою. Головний зміст її полягає в  пошуку та залученні перспективних, висококваліфікованих працівників. З іншої сторони, кадрова політика направлена на створення максимально сприятливих умов для самореалізації співробітників. Ріст чисельності персоналу обумовлений розширенням напрямків діяльності, значним зростанням кількості клієнтів компанії.

   Наша компанія висуває жорсткі вимоги до професійних та особистих якостей працівників. Ініціативні, відповідальні претенденти з почуттям корпоративного духу і культури знайдуть реальну можливість на працевлаштування. Саме такий підхід у формуванні команди високопрофесійних спеціалістів Компанії “Вікторія”.

Однак, і молоді спеціалісти зможуть себе самореалізувати в нашій Компанії. Детальніші пропозиції  за посиланням [працевлаштування]

 

Резюме надсилайте на адресу: office@vg.ua
Увага: Відповіді на запитання Адміністрація надає виключно після розгляду резюме претендента.  Відповідь про розгляд резюме надається протягом трьох робочих днів. 

Про Компанію

Довіра Клієнтів

Швидке звернення

 

 

компанія "вікторія" інформує: