Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Публікації та коментарі

image_pdfimage_print

Як організувати безпечний робочий процес в офісі, який працює з великою кількістю людей? Досвід чернівецьких підприємців“, – інтерв’ю керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 18.12.2020 в рамках проєкту Асоціації сприяння самоорганізації населення «Громади проти COVID-19: як жити далі в умовах пандемії?», який впроваджується за фінансової підтримки Zagoriy Foundation.

Питання оподаткування в Україні продажу бувших у використанні речей, якщо відверто, зведено до абсурду. Я поясню свою точку зору“, – коментар керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 03.09.2017 у інформаційному виданні «Погляд» .

…Забороняється застосовувати спеціальні засоби самооборони у разі значного скупчення людей, якщо від цього можуть постраждати сторонні особи“, – коментар керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 27.08.2017 у інформаційному виданні «Погляд» .

…вже досить давно в Україні скасовано нормативні акти, які раніше регулювали процедури виготовлення/знищення печаток. Сьогодні будь-хто може їх виготовити, для цього не передбачено спеціального дозволу. Достатньо мати технічні можливості, недороге обладнання та навички. Але ж жодного сплеску активності підроблень документів ми не спостерігаємо. Дивним є інше…“,- коментар керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 30.07.2017 у інформаційному виданні «Погляд»

Якщо є верстви населення, які потребують соціального захисту, і так складаються суспільні відносини, що виникає необхідність врегулювання ситуації з працевлаштуванням людей більш солідного віку, в такому разі дії влади є виправданими“, – коментар керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 16.07.2017 у інформаційному виданні «Погляд»

…ФОП-спрощенці згідно з абз. 1 п. 44.1 Податкового кодексу зобов’язані вести облік доходів, витрат й інших показників, пов’язаних із визначенням об’єктів оподаткування та/або податкових зобов’язань, на підставі первинних документів. Ключовим в цій нормі є те, що документи повинні бути в наявності, якщо вони пов’язані із визначенням об’єкту оподаткування та/або податкових зобов’язань“, – публікація блогу керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 06.07.2017 у інформаційному виданні «Погляд»

Медіація як альтернативний інструмент примирення має глибокі історичні корені. Її розвиток тісно пов’язаний з розвитком третейського судочинства. Однак, на сьогодні медіацію в розвинутих країнах із різними правовими системами вже виокремлено в самостійний інститут врегулювання спорів“, – коментар керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 12.11.2016 у інформаційному виданні «Погляд»

Відкрити офіційно дитячий садок є складною справою. Першою чергою причиною цього є ліцензування діяльності в сфері дошкільної освіти. А для того, щоб отримати ліцензію, треба відповідати ліцензійним умовам“, – коментар керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 12.10.2016 у інформаційному виданні «Погляд»

Такі повноваження реалізуються через довіреність. На підставі довіреності жінка могла би діяти від імені нового власника….“, –  коментар керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 10.09.2016 у інформаційному виданні «Погляд»

Самовільне відключення від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води забороняється. Така заборона передбачена а. 2 п. 25 Правил, затверджених Постановою КМУ від 21 липня 2005 р. №630“, –  коментар керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 18.08.2016 у інформаційному виданні «Погляд»

 

Перевезення дітей в авто вимагає особливої уваги від водія та дорослих пасажирів. Адже, з одного боку, існуючі стаціонарні засоби безпеки в авто розраховані саме на дорослих пасажирів. Для дітей існують обмеження та необхідні додаткові засоби безпеки. З іншого боку – потрібно бути готовим, що дитина може відволікати увагу водія від керування та динамічної дорожньої обстановки” – коментар керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 10.07.2016 у інформаційному виданні «Погляд»

«Про гарантію якості отриманого лікування можна говорити у разі звернення пацієнта до приватних лікувальних закладів та укладання відповідного договору» – коментар керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 19.06.2016 у інформаційному виданні «Погляд»

Перш за все, хочу звернути увагу на помилковість висновків скаржниці: ні заповіт, ні так звана «прописка» (а точніше – реєстрація місця проживання) не були правильними правовими інструментами. Адже спадкодавець може змінити заповіт і це його право; при складанні заповіту спадкодавець має бути дієздатним тощо.

З іншого боку, формальна реєстрація місця проживання без фактичного проживання – це юридичне підтвердження факту без самого факту“, – коментар керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 21.05.2016 у рекламно-інформаційному виданні «Від і дО»

Є кілька ключових моментів, на які потрібно звертати увагу клієнтам страхових компаній для уникнення непорозумінь при укладанні та виконанні договорів страхування нерухомості. В першу чергу – це …“,- коментар керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 07.02.2016 у рекламно-інформаційному виданні «Від і дО»

…право власності на недоторканність житла гарантоване. Як і захист вашого права власності від протиправного посягання“,- коментар керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 13.12.2015 у рекламно-інформаційному виданні «Від і дО»

Недостатньо самого бажання використовувати власну житлову нерухомість для організації чи то перукарні, чи то магазину, чи то кафе“, – коментар керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 13.12.2015 у рекламно-інформаційному виданні «Від і дО»

У житті радість і смуток йдуть поруч. Однак у моменти смутку людина потребує не тільки співпереживання, але і допомоги. Тим більше, якщо це стосується смерті її близьких. Виникають питання, з котрими до цього ніколи не стикався, – які документи та від кого отримувати, як вирішувати питання з лікарнею, моргом, ритуальною службою“,- коментар керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 30.11.2015 у рекламно-інформаційному виданні «Від і дО»

Цей закон не може встановлювати і не встановлює особливого порядку оподаткування доходів трудових мігрантів, оскільки такий підхід суперечитиме п. 7.3 ст. 7 Податкового кодексу України, який передбачає: будь-які питання щодо оподаткування регулюються цим Кодексом і не можуть встановлюватися або змінюватися іншими законами України, крім законів, що містять винятково положення щодо внесення змін до цього Кодексу та/або положення, які встановлюють відповідальність за порушення норм податкового законодавства“, – коментар керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 22.11.2015 у рекламно-інформаційному виданні «Від і дО»

Така вже особливість проживання в багатоквартирному будинку: спокій мешканців знаходиться в прямій залежності від адекватності й поведінки сусідів та їх гостей, добросовісності експлуатуючих та ремонтних служб, надійності комунальних мереж, елементів та конструкції будинку в цілому тощо“, – коментар керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 18.11.2015 у рекламно-інформаційному виданні «Від і дО»

Найімовірніше, що міфи про «страшні» наслідки від продажу землі – це лише інструмент політичних маніпуляцій під настрої виборця“, – коментар керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 12.11.2015 у рекламно-інформаційному виданні «Від і дО»

У листопаді стають чинними нові норми, що стосуються Правил дорожнього руху, на які слід звернути увагу. З 4 листопада 2015 року забороняється, зокрема, рух транспортних засобів із навантаженням на вісь понад 7 т або фактичною масою понад 24 т автомобільними дорогами загального користування місцевого значення (підстава – Постанова КМУ від 21 жовтня 2015 р. №869). Звичайно, – це значне обмеження, якщо враховувати, що дороги місцевого значення становлять 91,7% від загальної довжини шляхів України, –  коментар керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 05.11.2015 у рекламно-інформаційному виданні «Від і дО»

 

Слід констатувати, що положення Закону №76-VIII у більшості норм не відповідають Конституції України, міжнародним актам – Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року, Міжнародному пакту про економічні, соціальні і культурні права 1966 року та ін., які після ратифікації стали частиною національного законодавства України“, –  коментар керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 28.10.2015 у рекламно-інформаційному виданні «Від і дО»

Реальна ціна коштовностей, якщо власник забажає їх продати, визначається ринком. Для ринку вироби із золота, які продають власники, – це вже не що інше, як брухт дорогоцінних металів, ціна котрого може виявитись набагато нижчою, ніж була на цінниках цих же коштовностей в ювелірному магазині“, –  коментар керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 17.10.2015 у рекламно-інформаційному виданні «Від і дО»

Правове регулювання припинення права на землю забезпечується нормами Конституції України, Цивільного, Земельного та Податкового кодексу України, Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» та ін. Зокрема, примусове припинення права власності та права користування земельної ділянки здійснюється відповідно до ст. 143 та 144 Глави 22 Земельного кодексу України“, – коментар керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 05.10.2015 у рекламно-інформаційному виданні «Від і дО»

Українці мають в цьому неабиякий досвід, адже за звітом Міжнародного фонду сільськогосподарського розвитку (МФСР), 2014 року в Україну надійшло 7,6 млрд. дол. переказів від трудових мігрантів“, – коментар керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 27.09.2015 у рекламно-інформаційному виданні «Від і дО»

Кілька років тому були спроби внести зміни до чинного законодавства, які передбачали, що у разі смерті людини лікарі на власний розсуд могли використати її органи для пересадки іншим пацієнтам. Втім, цю ініціативу так і не підтримали“, – коментар керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 29.08.2015 у рекламно-інформаційному виданні «Від і дО»

Питання українських заробітчан варто розпочати розглядати через призму фактів. Перший факт – за звітом Міжнародного фонду сільськогосподарського розвитку (МФСР), 2014 року в Україну надійшло 7,6 млрд. дол. переказів від трудових мігрантів“, – коментар керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 08.08.2015 у рекламно-інформаційному виданні «Від і дО»

Фонд не гарантує відшкодування коштів за вкладами у банківських металах“, – коментар керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 19.07.2015 у рекламно-інформаційному виданні «Від і дО»

Питання реструктуризації заборгованості громадян по валютних кредитах в Україні – це наслідок глобальної кризи 2008 року“, – коментар керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 12.07.2015 у рекламно-інформаційному виданні «Від і дО»

Реалізація переважного права на поновлення договору оренди землі можлива лише за дотримання встановлених законом процедур та строків“, – коментар керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 27.06.2015 у рекламно-інформаційному виданні «Від і дО»

Юрист коментує: Організатори фінансових пірамід – невразливі“, – коментар керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 21.06.2015 у рекламно-інформаційному виданні «Від і дО»

Добре заробляють у фірмах-пірамідах тільки керівники, котрі найвище в ієрархії“, – коментар керуючого партнера Задорожнього Р.Г. від 20.06.2015 у рекламно-інформаційному виданні «Від і дО»

Продовжити перегляд, Сторінка 2

 

Оператори не блокуватимуть номери чернівчан, вказані в оголошеннях“, – коментар Генерального директора Компанії “Вікторія” Задорожнього Р.Г. від 28.04.2015 у рекламно-інформаційному виданні «Від і дО»

Стабільність є головною функцією, яку має виконувати Національний банк“, – коментар Генерального директора Компанії “Вікторія” Задорожнього Р.Г. від 08.03.2015р. у сюжеті телеканалу ТВА

Безсумнівно, США є державою-першопрохідцем у трансферному ціноутворенні. У першу чергу це наслідок швидких темпів зростання американської економіки після Другої світової війни, тобто в період, відомий як післявоєнний економічний бум, епоха Кейнса або золотий вік капіталізму”, – частина книги “Трансфертне ціноутворення: український варіант”, за співавторства Генерального директора Компанії “Вікторія” Задорожнього Р.Г.

Нормативне регулювання ТЦО в Україні: підзаконні акти“, – публікація керуючого партнера МАА, Генерального директора Компанії “Вікторія” Задорожнього Р.Г. від 12.03.2015р., офіційний сайт Міжнародного Аналітичного Альянсу;

Аутстафінг: міф і реальність“, – публікація керуючого партнера МАА, Генерального директора Компанії “Вікторія” Задорожнього Р.Г. від 13.06.2014р., офіційний сайт Міжнародного Аналітичного Альянсу;

Використання транзитної складової може спірно розцінюватись податковим органом“, – коментар Генерального директора Компанії “Вікторія” Задорожнього Р.Г. від 09.07.2013р. у виданні “Юридична газета”;

Одним з аспектів порушеної проблеми є складність оскарження матеріалів перевірки за відсутності (до прийняття) податкових повідомлень-рішень. Суди ніяк не погоджуються, що акт документальної перевірки в прямому сенсі є результатом документування і, водночас, актом індивідуальної дії, що міг би бути предметом оскарження в порядку адміністративного судочинства“, – коментар Генерального директора Компанії “Вікторія” Задорожнього Р.Г. від 09.04.2013р. у виданні “Юридична газета”.

 

 

 

компанія "вікторія" інформує: