Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Третейське судочинство

image_pdfimage_print

    З кожним роком набувають більшої популярності альтернативні способи вирішення спорів, у тому числі через інститут третейського судочинства, котрий ефективно конкурує з державною монополією на здійснення правосуддя.    Третейський суд не є державним судом, але його рішення за юридичною силою прирівняні до рішень державних судів і є обов’язковими для сторін. Чому все частіше сторони, що сперечаються , приймають рішення звернутися саме до третейського суду?

    По-перше, – через досить швидкі терміни розгляду спорів. Третейський суд позбавлений багатьох процесуальних формальностей. Проведення процесу є досить доступним і простим для розуміння для людини без юридичної освіти. Це так зване вирішення суперечки щодо справедливості – тобто суд не зв’язаний багатьма казуїстичними складнощами. По-друге, це можливість сторонам самостійно обрати собі суддів, що, у свою чергу, обумовлює максимальну об’єктивність та неупередженість у розгляді справи. По-третє, список третейських суддів складений таким чином, що вказується професійна спеціалізація арбітрів.

   Таким чином, справу можуть розглядати не просто юристи, а фахівці з конкретної категорії справ – по страхових правовідносин, у сфері будівельного бізнесу, по спорах про нерухомість, фінансовим спорах (цінні папери, банківські операції тощо). Нарешті, ще однією перевагою розгляду спору в третейському суді є те, що його рішення остаточне, завдяки чому сторони позбавлені від тривалої тяжби в декількох судових інстанціях.

   Починаючи з листопада 2006р. на базі Компанії «Вікторія» функціонує підрозділ Постійно діючого третейського суду (при Юридичній корпорації “Принцип”), а з жовтня 2012 р. – відділення Постійно діючого суду «Будівельний». Якщо Вас зацікавила інформація можливостей третейського судочинства, – звертайтесь за тел.: 095-595-7777, або електронною поштою: office@vg.ua

Департамент юридичних та

корпоративних послуг

Компанії «Вікторія»

компанія "вікторія" інформує: