Press "Enter" to skip to content

Історія

image_pdfimage_print

   Універсальна правничо-фінансова аутсорсингова компанія «Вікторія» (скорочена назва – Компанія “Вікторія”, ТОВ) заснована 26 липня 2007 року. Широкий перелік стандартних та новітніх послуг аутсорсингу та аутстафінгу, юридичного супроводу надаються клієнтам Компанії “Вікторія” через мережу фронт-офісів, розташованих в м. Чернівці.     Компанія Вікторія має ефективну внутрішню організаційну структуру, побудовану на чіткому та послідовному розподілі, що підвищує якість обслуговування клієнтів та сприяє зменшенню ризиків. Фронт-структуру компанії формують  Департамент податкового аутсорсингуДепартамент бухгалтерського аутсорсингу, Департамент юридичних та корпоративних послуг Департамент аудиту, Дилерський відділ продажу продуктів. На даний час Компанією «Вікторія» на постійних договірних умовах бухгалтерського та податкового аутсорсингу обслуговуються майже 900 фізичних осіб-підприємців та понад 200 юридичних осіб.

    Визначальною подією для розвитку напрямку бухгалтерського та податкового аутсорсингу є прийняття Компанією рішення про визнання та приєднання до Кодексу етики Міжнародної федерації бухгалтерів (МФБ), що відбулось 28 грудня 2010р. Окремо слід зазначити, що з 20 листопада 2009р. Компанією прийнято рішення про визнання та застосування Правил адвокатської етики при здійсненні юридичного супроводу клієнтів.

   15 вересня 2009р. Компанія Вікторія включена до об’єктів інфраструктури підтримки малого та середнього підприємництва. Згідно наказу представництва Держкомпідприємництва від 14.09.2009р. №3, нашій компанії присвоєно категорію «Бізнес-центр» про що видано свідоцтво за номером №0001.

   На базі компанії відкрито Чернівецьке представництво Третейського суду при Юридичній Корпорації «Принцип», Центру юридичних експертиз, Чернівецького представництва ліги третейських судів України та Постійно діючого третейського суду «Страховий» при Всеукраїнській громадській організації «Всеукраїнська третейська ліга». Одночасно, на базі нашої компанії діє також представництво Європейської арбітражної Палати та Міжнародного комерційного арбітражного суду, як структурного підрозділу ЄАП.

    Компанія з 30 березня 2011р. є партнером з продажів лінійки продуктів, Zillya ExpertSoft та ін.

   1 листопада 2013 року керівництвом Компанії «Вікторія» прийнято рішення про створення Регіонального міжнародного українсько-румунського бізнес-центру. Основні цілі бізнес-центру – сприяння бізнесу України та Румунії в реалізації міжнародної співпраці, бізнес-проектів, налагодження комерційних зв’язків та кращого взаємного захисту інвестицій, співпраця з торгово-промисловими палатами.

   На черзі створення Регіонального міжнародного українсько-польського бізнес-центру.

  20 січня 2014р. Компанією відкрито представництво в м. Київ. Представництво створено як функціональний підрозділ Міжнародного Аналітичного Альянсу ­ – Департамент малого та середнього бізнесу (SME Department). Зазначене надає можливість на основі існуючих стандартів обслуговування в Компанії «Вікторія» додатково задовольнити потреби замовників у м. Києві у професійних послугах аудиту, фінансового та управлінського аналізу, юридичного захисту та підтримки (адвокатських послуг)й багато інших.

  Компанія Вікторія володіє  знаками для товарів і послуг: Вікторія™ (свідоцтво №136468 від 25.03.2011),  Victory Group™ (свідоцтво №281474 від 25.08.2020), V.P. victoria project™ (свідоцтво №233296 від 25.10.2017),  VG™ (свідоцтво №261668 від 10.07.2019).

   Висока компетентність, досвід працівників Компанії Вікторія дозволяють в цілому вирішувати завдання значної складності в багатьох сферах господарської діяльності клієнтів-замовників.

  

  Напрямки діяльності компанії розширюються. В цьому сенсі наше кредо – прагнути до досконалості.

 

 

Учасник проекту «Лідерство в економічному врядуванні»Програма «Лідерство в економічному врядуванні»

 

компанія "вікторія" інформує: