Електронний цифровий підпис

image_pdfimage_print

   Електронний цифровий підписПослуга електронного цифрового підпису стала доступною в м. Чернівцях завдяки відкритому на базі Компанії «Вікторія» представництву Акредитованого центру сертифікації ключів “Ключові системи”.

   Електронні ключі, згенеровані завдяки програмним комплексам АЦСК “КС” дозволяють, зокрема, підписувати електронні документи, в т.ч. звітність до контролюючих органів із застосуванням програмного забезпечення «Соната», «iFin», «ProfiTsoft», «Експерт-ФМ» та ін.

Ел.ключі Атестат

  

   АЦСК “КС” створений на основі найсучасніших розробок Інституту інформаційних технологій (ІІТ, Харків) і призначений для реалізації регламентних процедур та обслуговування сертифікатів відкритих ключів користувачів, надання послуг фіксування часу, засобів ЕЦП і шифрування, а також засобів генерації особистих і відкритих ключів.

   Порядок експлуатації комплексу відповідає вимогам правил посиленої сертифікації.

   Посилений сертифікат ключа—це сертифікат, виданий із додержанням затверджених законом вимог та правил. Його застосування необмежене. Посилений сертифікат ключа від АЦСК “КС” може використовуватись і фізичними особами, і в корпоративному діловодстві, і в державних органах.

   ЕЦП від АЦСК “КС” об’єднує кращих розробників програмного забезпечення, які створюють системи електронного документообігу для різних сфер господарської діяльності.

   Принципи колективу АЦСК “КС” та регіональних представництв

  • відкритість, чесність, повага і доброзичливість до Клієнтів та Партнерів
  • постійне вдосконалення, якість та оперативність у роботі з Клієнтами та Партнерами
  • увага і допомога кожному· Клієнту та Партнеру.

 Щоб скористатись послугами електронного цифрового підпису слід звернутись за адресою: м. Чернівці, вул. Богомольця 17, оф. 1 (довідки за телефоном +380953355229, – регіональний представник – Лисенко Роман Григорович)

Одночасно відзначимо, що отримати  консультації щодо замовлення послуги електронного ключа також можна в будь-якому з офісів Компанії  [переглянути адреси офісів Компанії “Вікторія”]

Компанія “Вікторія”