Press "Enter" to skip to content

Реєстрації

image_pdfimage_print

     Компанія «Вікторія» пропонує послуги з супроводу реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

    Послуга супроводу реєстрації юридичної особи (за загальним правилом) надається по правилу «трьох зустрічей»:

Зустріч 1: обговорення із замовником оптимальної організаційно-правової форми, умов реєстрації, постановки на облік. Прийняття безпосереднього замовлення. Може бути проведено on-line;

Зустріч №2: підписання довіреності на представництво, підготовлених проектів установчих документів;

Зустріч №3: вручення замовнику отриманих з реєстрації документів: виписки, установчих документів, печатки, податкових документів (витягів з ЄДР платників ПДВ/єдиного податку).

    Реєстрація юридичної особи здійснюється протягом 4-5 робочих днів. Для отримання витягів з ЄДР додатково необхідні також до 7 робочих днів. В окремих випадках, – у разі реєстрацій громадських організацій, кооперативів, спілок й т.і. строк реєстрацій може бути тривалішим та погоджується індивідуально із Замовником в кожному окремому випадку.

    Вартість базової реєстрації* юридичної особи під ключ (включно з нотаріальними послугами та виготовленням печатки) – 4500 грн.

       Супроводжуємо також реєстрацію змін в установчих документах, консультуємо з питань трудових відносин.

        Замовник має можливість отримати розширену консультацію з питань вибору системи оподаткування, оптимізації сплати податків.

     Послуга супроводу реєстрації фізичної особи – підприємця надається по правилу «двох зустрічей»

Зустріч 1: обговорення із замовником умов реєстрації, постановки на облік. Податкове планування. Прийняття безпосереднього замовлення. Підписання довіреності на представництво;

Зустріч №2: вручення замовнику отриманих з реєстрації документів, печатки, податкових документів (витягів з ЄДР платників ПДВ/єдиного податку).

    Реєстрація фізичної особи – підприємця здійснюється протягом 2-3 робочих днів. Для отримання витягів з ЄДР додатково необхідні також до 7 робочих днів.

    Вартість базової реєстрації фізичної особи підприємця (включно з нотаріальними послугами та виготовленням печатки) – 1000 грн.

 

Для замовлення послуг з супроводу реєстрацій звертайтесь:

тел.: +38 (095) 595 77 77

 ел. адреса:  office@vg.ua

 Реєстрація

Компанія Вікторія

 

* базова реєстрація – реєстрація юридичної особи з одним засновником; виключно приватне підприємство або товариство з обмеженою відповідальністю. Вартість супроводу реєстрації інших організаційних форм юридичних осіб  – за додатковою попередньою домовленістю.

компанія "вікторія" інформує: