Press "Enter" to skip to content

Реєстрація бізнесу – чому це важливо? Аспект фізичної особи-підприємця

image_pdfimage_print

Відкриття власного бізнесу може бути дуже захоплюючим і викликати багато емоцій. Але, окрім творчого процесу, що супроводжує запуск бізнесу, також потрібно підготуватись до виконання багатьох офіційних дій, включаючи реєстрацію приватного підприємництва. Розгляньмо таку реєстрацію саме з обранням організаційної форми фізичної особи – підприємця. Це має свої переваги. Ось деякі з причин, чому важливо зареєструватися фізичною особою-підприємцем:

 1. Це відповідає вимогам закону. Відповідно до законодавства, якщо ви займаєтеся підприємницькою діяльністю, то маєте оформити належну реєстрацію, зокрема можна зареєструватися як фізична особа-підприємець. Це є обов’язковим для всіх, хто отримує прибуток від підприємницької діяльності.
 2. Вам потрібно буде отримувати платежі від операцій, що по суті є господарськими. Реєстрація фізичною особою-підприємцем дозволить вам виписувати рахунки та отримувати платежі від клієнтів, що дає вам можливість легально заробляти гроші на своїй діяльності.
 3. Наслідок реєстрації фізичної особи – підприємця це не тільки обов’язки, але й права. Реєстрація фізичною особою-підприємцем дозволяє вам отримувати податкові пільги, проводити офіційний найм працівників, бути застрахованим у державних фондах. При цьому вам потрібно буде вести податковий (а не бухгалтерський) облік своїх фінансів.
 4. Ви будете дещо захищенішими в аспекті законодавства. Реєстрація фізичною особою-підприємцем дозволяє вам діяти в межах закону та уникнути штрафів та інших проблем, які можуть виникнути, якщо ви займаєтеся підприємницькою діяльністю без реєстрації.
 5. Ви зможете зареєструвати назву свого бізнесу, мати комерційні найменування торгових чи виробничих точок. Це надасть більшої інформативності Вашій діяльності та й підвищити його репутацію.
 6. Ви будете мати ширший доступ до фінансових послуг. Реєстрація фізичною особою-підприємцем дозволяє вам отримати доступ до фінансових послуг, таких як відкриття банківського рахунку підприємця, отримання кредиту для розвитку бізнесу. Це може бути корисно, коли ви шукаєте способи масштабування свого бізнесу та забезпечення його стійкості.
 7. Це буде також першим кроком для організації складніших форм бізнесу, якщо ви до цього підприємництвом не займались.

Отже, реєстрація фізичною особою-підприємцем є важливою складовою початку підприємницької діяльності. Вона дає вам можливість діяти в межах закону, заробляти гроші та розвивати свій бізнес. Хоча процес реєстрації може здаватись складним, він може бути значно спрощений з допомогою професійних юристів або консультантів, що спеціалізуються на цьому питанні.

 Фахівці Компанії Вікторія, маючи багаторічний досвід бухгалтерського аутсорсингу бізнесу, допомагають у вирішенні таких початкових, але надзвичайно важливих питань. 

Для початку замовнику достатньо провести одну зустріч (в т.ч. дистанційно із застосуванням засобів зв’язку), на якій наші фахівці допоможуть обрати оптимальну систему оподаткування, провести структурування майбутнього бізнесу, уникнути ризиків надмірного контролю з боку податкових та інших контролюючих органів.

Юристи Компанії Вікторія підготують та подадуть до реєстраційних та контролюючих органів всі форми самостійно, відтак замовник не обтяжений зайвим клопотом реєстрації.

Крім того, фахівці Компанії Вікторія надалі можуть здійснити також і якісний податковий (бухгалтерський) супровід. Замовнику не буде потрібно наймати бухгалтера, всім опікуватимуться обліковці Компанії Вікторія: подання звітності, нарахування та організація сплати податків  та обов’язкових платежів, кадровий облік, супровід податкових перевірок, отримання різноманітних необхідних довідок.

 Ми надаємо послуги із супроводу реєстрації на оптимальних умовах. У разі потреби додаткової попередньої консультації телефонуйте: (+38) 095 595 77 77. Наші фахівці нададуть Вам відповіді на всі Ваші запитання!

Декілька

Для пришвидшення оформлення Замовлення заповніть поля форми нижче

Декілька

  Ваше прізвище, ім'я та по-батькові*

  Ваш № телефону.* За цим номером з Вами зв'яжеться менеджер для підтвердження Замовлення

  Ваш e-mail*

  Якою діяльністю Ви плануєте займатись? Опишіть коротко*

  Поставте галки, якщо вважаєте необхідним. Не проставляйте, якщо не впевнені:

  Завантажте скан (або фотокопію) Вашого паспорту (1,2,3 сторінки та сторінка з відміткою останнього місця проживання):

  1) скан (або фотокопію) паспорту

  2) при потребі, наступні сторінки паспорту

  3) сторінка паспорту з інформацією про реєстрацію останнього місця проживання (обов'язково)

  Завантажте скан (або фотокопію) довідки про присвоєння податкового номеру (якщо отримувався)

  При потребі додайте сюди примітки до Замовлення

  *Всі поля Форми Замовлення підлягають заповненню!

     

        Послуга не надається через посередників.

     Утримайтесь від оформлення картки Замовлення, якщо Ви не маєте реального наміру скористатись нашими послугами.  Дякуємо!

   

  i35015

  Зверніть увагу, додатково Ви зможете замовити

  Gmail1

  У разі, якщо Вас зацікавила пропозиція, звертайтесь в зручний для Вас спосіб

  м. Чернівці, вул. Небесної Сотні, 19В (4-й, адміністративний поверх ринку “Формаркет”)

  +38(050)-404-87-30;

  +38(098)-793-77-77

  поштова адреса: 58001, м. Чернівці, а/с 522

  e-mail: office@vg.ua

   

  *Умови акції не розповсюджуються на посередників у реєстрації.

   

  З повагою та відповідальністю,

  Компанія Вікторія

   

   

   

   

  компанія "вікторія" інформує: