Press "Enter" to skip to content

Правові аспекти організації ринків в Україні

image_pdfimage_print

   Організація діяльності ринків – компетенція органів місцевого самоврядування. Зокрема, такі повноваження встановлені для органів місцевого самоврядування п. 8 ст.30 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні».

    Одночасно, сама процедура створення ринку – не є достатньо прозорою. Для прикладу, – в м. Чернівці, у відповідності до Правил торгівлі на ринках міста Чернівців, затверджених рішенням 9 сесії міської ради VІ скликання 16.06.2011 № 209, «…Ринок організовується виконавчим комітетом Чернівецької міської ради на визначеній Чернівецькою міською радою та/або генеральним планом міста Чернівців території (на земельній ділянці, в приміщенні тощо) і здійснює свою діяльність після отримання суб’єктом господарювання відповідних дозвільно-погоджувальних документів…».

   В такому випадку виникають запитання:

  • як розуміти норму: «Ринок організовується виконавчим комітетом Чернівецької міської ради»?..Чи означає, що для організації відповідного ринку (наприклад – «Центрального»), – має бути Рішення Чернівецької міської ради?
  • яка процедура від Чернівецької міської ради передбачається для організації ринку в місті Чернівцях? Яким чином це нормативно врегульовано?..

 Відповідь Виконкому міської ради м. Чернівців – нижче.

 Порядок організації ринку №1 Порядок організації ринку №1

Компанія «Вікторія»

© Група Компаній Вікторія, 2012-2020
компанія "вікторія" інформує: