image_pdfimage_print

   Компанія «Вікторія» пропонує фізичним особам-підприємцям широкий спектр бухгалтерських послуг на умовах аутсорсингу[1]. Вартість обслуговування підприємця залежить від обсягу замовлення. Для зручності вартість послуг вираховується у відсотках від мінімальної заробітної плати (далі – МЗП, станом на 1 липня 2014 р. – 1218 грн).

    Основні стандарти цінових пропозицій за обслуговування різняться в залежності від системи оподаткування та кількості найманих працівників. До прикладу:

 1. Для підприємців, що перебувають на спрощеній системі оподаткування

1.1.  першої групи спрощеної системи (без найманих працівників) – обслуговування включає щомісячний контроль та сплату ЄП [2] та ЄСВ[3], отримання з податкового органу довідок [4], подання річної звітності з ЄСВ та ЄП; ведення книги обліку доходів підприємця. Супровід контрольних заходів податкового органу[5]. Вартість – 10% МЗП в місяць (121,80 грн.);

1.2.  другої групи спрощеної системи (з найманими працівниками або без таких) – обслуговування включає щомісячний контроль та сплату ЄСВ та ЄП підприємця, податків та внесків з фонду оплати праці найманих працівників, отримання з податкового органу довідок, подання місячної й квартальної звітності з ПДФО, ЄСВ щодо найманих працівників, а також квартальної, річної звітності з ЄСВ та ЄП; ведення книги обліку доходів підприємця, кадровий облік, облік заробітної плати [6], підготовка, укладання договорів з працівниками підприємця та супровід реєстрації таких договорів у службі зайнятості. Супровід контрольних заходів податкового органу. Вартість – 10% МЗП в місяць (121,80 грн.) + 10% МЗП в місяць за кожного працівника (121,80 грн.);

1.3.  третьої групи спрощеної системи (з найманими працівниками або без таких) – обслуговування включає щомісячний контроль та сплату ЄСВ та ЄП підприємця, податків та внесків з фонду оплати праці найманих працівників, отримання з податкового органу довідок, подання місячної й квартальної звітності з ПДФО, ЄСВ щодо найманих працівників, а також квартальної, річної звітності з ЄСВ та ЄП; ведення книги обліку доходів підприємця; забезпечується кадровий облік, облік заробітної плати, підготовка, укладання договорів з працівниками підприємця та супровід реєстрації таких договорів у службі зайнятості. Супровід контрольних заходів податкового органу. Вартість – 15% МЗП в місяць (182,70 грн.) + 10% МЗП в місяць за кожного працівника (121,80 грн.);

 

 1. Для підприємців, що перебувають на загальній системі оподаткування

2.1.  неплатників ПДВ (з найманими працівниками або без таких) – обслуговування включає щомісячний контроль та сплату ЄСВ та авансових платежів з ПДФО [7]підприємця, податків та внесків з фонду оплати праці найманих працівників, отримання з податкового органу довідок, подання місячної й квартальної звітності з ПДФО, ЄСВ щодо найманих працівників, а також квартальної, річної звітності з ЄСВ та ЄП; ведення книги обліку доходів підприємця; забезпечується кадровий облік, облік заробітної плати, підготовка, укладання договорів з працівниками підприємця та супровід реєстрації таких договорів у службі зайнятості. Супровід контрольних заходів податкового органу. Вартість – 70% МЗП в місяць (852,60 грн.) + 10% МЗП в місяць за кожного працівника (121,80 грн.). У разі наявності касових апаратів, – вартість обслуговування збільшується починаючи з другого РРО на 30% МЗП (365,40 грн.).

2.2.  платників ПДВ (з найманими працівниками або без таких) – обслуговування включає щомісячний контроль та сплату ПДВ, ЄСВ та авансових платежів з ПДФО підприємця, податків та внесків з фонду оплати праці найманих працівників, отримання з податкового органу довідок, подання місячної й квартальної звітності з ПДФО, ЄСВ щодо найманих працівників, а також квартальної, річної звітності з ЄСВ та ЄП; ведення книги обліку доходів підприємця, податкового обліку ПДВ; забезпечується кадровий облік, облік заробітної плати, підготовка, укладання договорів з працівниками підприємця та супровід реєстрації таких договорів у службі зайнятості Супровід контрольних заходів податкового органу. Вартість – 100% МЗП в місяць (1218 грн.) + 10% МЗП в місяць за кожного працівника (121,80 грн.). У разі наявності касових апаратів, – вартість обслуговування збільшується починаючи з другого РРО на 30% МЗП (365,40 грн.).

 

   3. За відсутності будь-якої діяльності вартість обслуговування (без найманих працівників) – обслуговування підприємця включає отримання з податкового органу довідок, подання річної звітності з ЄСВ та ЄП. Зберігання документів підприємця. Вартість – 20% МЗП за календарний рік (243,60 грн.).

 

   У разі, якщо на обслуговування переходять одночасно кілька підприємців одного напрямку бізнесу, – можливі істотні знижки на послуги.

   Також, Компанія пропонує додаткові послуги: ведення фінансового (управлінського обліку), зміни КВЕДів в ЄДР, отримання витягів чи відновлення обліку, надання консультацій та розробка схем щодо оптимізації податкового обліку тощо.

  Вид діяльності підприємця не впливає, як правило, на вартість обслуговування.

  До прийняття фізичної особи-підприємця на обслуговування проводиться огляд наявної документації, звірка стану розрахунків, подання звітності в контролюючі органів. Прийняття на обслуговування передбачає укладання у письмовій формі відповідного Договору, за яким відповідальність, в тому числі і матеріальна, за надані послуги (повноту, якість) покладається на Компанію «Вікторія».

   У разі виникнення запитань щодо особливостей ведення та вартості бухгалтерського обслуговування фізичних осіб – підприємців звертайтесь за телефоном: +380955957777, ел.пошта:  office@vg.ua Контактна особа – Задорожній Роман Григорович, керівник Компанії «Вікторія».

   Ми пропонуємо Вам прозору та вигідну співпрацю на договірній основі.

 

Компанія «Вікторія»

[1]Аутсорсинг бухгалтерії в даному випадку передбачає надання послуг, формування, збереження документів обліку в офісі Компанії «Вікторія»

[2] ЄП- єдиний податок. Сплачується підприємцями у разі обрання та застосування спрощеної системи оподаткування

[3] ЄСВ – єдиний соціальний внесок. Сплачується підприємцями у разі перебування на спрощеній системі оподаткування (за виключенням підприємців, що мають статус інваліда або пенсіонера по віку), або ж на загальній системі оподаткування – за наявності доходів

[4] Довідки – про суму доходу, про відсутність податкової заборгованості, про суми сплаченого податку, про обрану систему оподаткування тощо

[5] Супровід контрольних заходів податкового органу – супровід планових та позапланових перевірок податковим органом. Підготовка та надання відповідей на запити податкового органу

[6] Облік заробітної плати – формування табелів робочого часу, відомостей нарахування та виплати заробітної плати тощо

[7] ПДФО – податок з доходів фізичних осіб

Друзі! Якщо для Вас був корисним зміст завантаженого документу, публікації, - достатньою формою Вашої подяки буде Ваше вподобання нашої сторінки у мережі FaceBook. Дякуємо Вам!

 • Facebook
 • Twitter
 • Add to favorites
 • blogmarks
 • email
 • В закладки Google
 • LinkedIn
 • Live
 • LiveJournal
 • MySpace
 • PDF
 • Print
 • RSS
 • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
 • Одноклассники