Press "Enter" to skip to content

Вартість послуг з бухгалтерського обліку ТОВ, ПП, ФОП в Чернівцях

image_pdfimage_print

    Компанія “Вікторія” пропонує бухгалтерські послуги з класичного бухгалтерського обліку (для юридичних осіб – суб’єктів господарювання незалежно від організаційної форми), а також послуги податкового обліку для підприємців (незалежно від обраної системи оподаткування).

     Вартість послуг встановлюється домовленістю за Договором та залежить від: кількості фінансово-господарських операцій, податкового статусу (чи є платником ПДВ або платником Акцизного збору, чи перебуває на спрощеній системі оподаткування та на якій групі і т.д.), кількості найманих працівників, наявності РРО тощо.

        До прикладу – вартість послуг супроводу підприємця – платника єдиного податку з двома найманими працівниками за один місяць складатиме орієнтовно 1000 грн. Обслуговування включає податковий облік та звітність, кадровий облік по працівниках. За Договором обслуговування відповідальність за якість послуг покладається на нашу Компанію.

          Також, до прикладу, – вартість супроводу підприємства (ТОВ чи ін.) – платника ПДВ, з 5 найманими працівниками, 20-а -податкових накладних в місяць, – складатиме орієнтовно 6500 тис. грн.

            Ми працюємо офіційно, то ж замовник може включати витрати по послугах бухгалтерського обліку до своїх витрат обліку.

           Також, зможемо зробити попередній розрахунок вартості обслуговування, для цього заповніть форму on-line [перейти]

                Для зручного обслуговування підприємців-платників єдиного податку, а також юридичного супроводу всіх напрямків діяльності Компанії, а також для виконання реєстраційних завдань клієнтів працює відокремлений офіс за адресою: м. Чернівці, вул. Першотравнева, 6, оф. 1а.

Бахалтерська компанія   Офіс №4 Компанії, що розташований за адресою м. Чернівці, вул. Червоноармійська 31, ІІ поверх, оф. №10, забезпечує організацію та супровід обліку фізичних осіб-підприємців, що перебувають на загальній системі оподаткування, здійснюють діяльність в сфері торгівлі та надання послуг за готівку із застосуванням РРО.

Юридичні особи обслуговуються, як правило, офісами за адресою: м. Чернівці, вул. Рівненська, 5 А (офіси 309-310, а також 815-820).

   Така спеціалізація в напрямках роботи офісів Компанії «Вікторія» дозволяє забезпечити найбільш якісне та фахове обслуговування клієнтів, а також гарантує конкурентну ціну на бухгалтерські послуги, яка є порівняно нижчою середньої вартості бухгалтерського обслуговування в м. Чернівцях.

   Для отримання додаткової інформації про умови бухгалтерського обслуговування звертайтесь за телефоном: +38(095)595-7777 та +38(095)595-7777, або надсилайте запитання електронною поштою на адресу: office@vg.ua

      Окремо підкреслимо: Ваше місцерозташування не має особливого значення, – послуги надаються також замовникам із усіх регіонів України, оскільки обслуговування є дистанційним. Якщо Ви не в Чернівцях, обмін інформацією здійснюється, як правило, – електронними каналами: електронною поштою, viber та ін., телефонним зв’язком; паперові носії – “Новою поштою” тощо. З досвіду роботи можемо запевнити – це є зручно для наших клієнтів.

           

Компанія  “Вікторія”

         

© Група Компаній Вікторія™, 2012-2021
компанія "вікторія" інформує: