Press "Enter" to skip to content

ФОП 2 групи продає квитки працівникам підприємства, що на загальній системі

image_pdfimage_print

     У практиці Компанії Вікторії трапилась ситуація, коли підприємець надавав послуги з пасажирських перевезень працівникам підприємства, котре перебувало на загальній системі оподаткування. Відповідно, дане підприємство-роботодавець включило компенсацію витрат на проїзд у відрядженні своїх працівників транспортом загального користування підприємця-платника єдиного податку на 2 групі, до звіту ДФ.

   Такою ситуацією зацікавились місцеві податківці. Для захисту Компанією Вікторія було ініційовано запит до ДПС України та отримано відповідь, що є єдиновірною – підприємець 2 групи не порушив умови перебування  на спрощеній системі оподаткування.

    Наводимо ІПК нижче.

Шановні відвідувачі сайту! Якщо у вас виникла необхідність отримання індивідуальних податкових консультацій, надішліть на нашу адресу запит через швидку форму.

 

    Отримані звернення щодо отримання послуг, інформації тощо можуть бути переадресовані для вирішення відповідно до компетенції партнерам Компанії Вікторія.

   Натискання кнопки “Відправити” означає згоду на ці умови, а також згоду на обробку, використання, поширення введених персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”.

  Компанія Вікторія

   

  Компанія Вікторія – офіційний дилер  продуктів ipLex в Україні  пропонує:

  ПРОДУКТИ ipLex                                  ЗАМОВИТИ ON-LINE

   

  Замовте в нашій Компанії програмне забезпечення “СОНАТА” оптимально для подання електронної звітності!

  Звітність Соната

  Відомості про зміни індексів інфляції Ви зможете переглянути на сайті Компанії Вікторія у наведені строки, – в цій оновлення публікації, а також слідкуйте за нашими повідомленнями в стрічці новин Компанії та у мережі FaceBook 

   

   

  компанія "вікторія" інформує: