Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Кваліфікований електронний підпис

image_pdfimage_print

З набуттям чинності Закону від 05.10.2017 № 2155-VIII у бізнес-середовище ввійшов термін КЕП (кваліфікований електронний підпис), поступово витісняючи добре відомий термін ЕЦП (електронно-цифровий підпис).

Що ж таке КЕП?

Кваліфікований електронний підпис (КЕП) – удосконалений електронний підпис, який створюється з використанням засобу кваліфікованого електронного підпису і базується на кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа.

 

Що має більшу силу: КЕП чи власноручний підпис?

Кваліфікований електронний підпис має таку саму юридичну силу, як і власноручний підпис, та має презумпцію його відповідності власноручному підпису.

 

Де використовується КЕП?

У документообігу з державою (подання звітності, адміністрування податків, під час отримання адміністративних послуг реєстрацій тощо) та контрагентами (обмін первинними бухгалтерськими документами, в т.ч. рахунками, актами, накладними тощо).

 

Як отримати КЕП ДІЯ?

На базі Компанії Вікторія відкрито пункт надання послуг з генерування сертифіката КЕП – кваліфікованого електронного підпису (раніше – електронного цифрового підпису, ЕЦП) від ДП «ДІЯ».

Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг надає кваліфіковані електронні довірчі послуги з одночасним постачанням захищених носіїв особистих ключів або з використанням власних носіїв користувачів типу USB-flash.

Особисті ключі та кваліфіковані сертифікати відкритих ключів ДП «ДІЯ» сумісні з понад 100 інформаційними системами.

 

Як вартість КЕП?


У разі замовлення значної кількості КЕП можуть бути індивідуальні умови. 

Увага, – вартість КЕПів для специфічних функцій (зокрема, для нотаріусів, адвокатів, участі в аукціонах тощо) може варіюватись.

Для замовлення КЕП від ДП «ДІЯ» звертайтесь через форму на сайті:

                                     ЗАМОВИТИ ON-LINE

 

Додатково контактна інформація:

електронна пошта: office@vg.ua

+380953355229, – регіональний представник – Лисенко Роман Григорович

або +380504048731 – резервний офісний телефон

Адреса пункту: м. Чернівці, вул. Богомольця 17, оф. 1

Анкета для формування замовлення [посилання]

компанія "вікторія" інформує: