Press "Enter" to skip to content

Подати звіт до Міндоходів, статистики? З “Сонатою” – легко

image_pdfimage_print

   Зовсім недавно ми повідомляли про те, що Компанія «Вікторія» стала партнером ТОВ «КЛЮЧОВІ СИСТЕМИ» (АЦСК “КС”) та про можливості для клієнтів замовляти та отримувати послугу ел. цифрового підпису безпосередньо в офісі Компанії «Вікторія». Та вже з 16 червня 2014 р. ми також маємо честь та можливість запропонувати бухгалтерам, бухгалтерським компаніям, службам інший надзвичайно витребуваний продукт – «Сонату».

Телефон для замовлення: +38(050)-404-87-38, – регіональний представник – Лисенко Роман Григорович

   Програмне забезпечення «Соната» – це якісний IT-продукт із надзвичайно зрозумілим й дружнім інтерфейсом. Програма стане незамінним помічником для бухгалтерів, бухгалтерських служб великого та малого бізнесу. Бухгалтерський облік та процес подання звітності дійсно спрощуються. При цьому хочеться відзначити, що навіть у пікові часи подання електронної звітності до контролюючих органів та навантаження серверів програма показала себе з кращих сторін – її робота відзначається виключною стабільністю.

   Програма підтримує ключі двох центрів сертифікації – безкоштовні від АЦСК Міндоходів та АЦСК «Ключові Системи».

   На сьогодні в «Сонаті» можна створювати звітність:

–          Міндоходів (268 бланків);

–          ЄСВ (8 звітів, 29 бланків);

–          Держстату (70 бланків).

   Кількість бланків зростає по мірі затвердження нових форм. Бланки вчасно оновлюються.

ДЕТАЛЬНІШЕ: Про сонату

   Замовити (придбати) «Сонату», ознайомитись з базовими можливостями або отримати відповіді щодо роботи даного програмного забезпечення можна за адресою: м. Чернівці, вул. Богомольця 17, оф. 1. Довідки за телефоном +380953355229, – регіональний представник – Лисенко Роман Григорович.

 

Компанія “Вікторія”

компанія "вікторія" інформує: