Press "Enter" to skip to content

Бухгалтерські послуги в м. Чернівцях. Попит і пропозиція

image_pdfimage_print

Час від часу фахівці нашої Компанії проводять опитування клієнтів, що має на меті покращити якість бухгалтерських послуг. І жодного разу результати опитування не залишались поза увагою. Адже кредо Компанії «Вікторія» – прагнення до досконалості.

Проте, чи кожен бізнес може скористатись бухгалтерськими послугами сторонньої організації? Це питання вимагає розширеної відповіді.

   При розгляді запиту потенційних клієнтів щодо взяття на обслуговування, керівництво Компанії «Вікторія» ретельно досліджує саму можливість бухгалтерського аутсорсингу. Іноді бухгалтерський аутсорсинг є “протипоказаним” для бізнесу. Які це випадки?

   Умовні “протипоказання” є для тих компаній чи підприємців, зміст діяльності яких вимагає постійної присутності бухгалтера. Інтенсивний та високоритмічний потік первинної бухгалтерської, кадрової, складської документації може бути «перевареним» в окремих випадках виключно в місцях обліку.

   Бахалтерська компаніяНа противагу цьому, для невеликого та середнього бізнесу пропозиція бухгалтерського аутсорсингу – саме те, що потрібно. Вирішуються і питання економії, і належної кваліфікації, і відповідальності. Ці питання бере на себе бухгалтерська компанія-аутсорсер.

  Однак, вирішити питання переваг самотужки не завжди вдається. Але цього робити і не потрібно – якщо Ви звернетесь до нашої Компанії, наші фахівці з належною ретельністю проведуть аналіз можливості бухгалтерського аутсорсингу і нададуть висновки. І це ні до чого не зобов’язує, – питання залишитись на обслуговуванні в Компанії «Вікторія» чи скористатись послугами інших компаній в будь-якому випадку залишається за Вами.

   У разі запитань звертайтесь за телефоном +38(095)595-7777+38(095)595-7777 або надсилайте їх на електронну пошту:  office@vg.ua

 

Компанія «Вікторія» 

компанія "вікторія" інформує: