Press "Enter" to skip to content

Про Примірний договір суб’єкта господарювання з працівником та Наказ 232

image_pdfimage_print

   Використовуючи в роботі Порядок укладання суб’єктами господарювання договорів щодо підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників (…), що затверджений Наказом Міністерства праці та соціальної політики від 10 серпня 2010 року N 232 (далі – Наказ №232), з’ясовано важливу деталь.

  Зокрема, відсутня інформація про реєстрацію даного НПА Міністерством юстиції України. В той же час, Наказ №232 запроваджує форму №2 (додаток) – «Примірний договір суб’єкта господарювання з працівником», що містить положення зобов’язального характеру для працівників, які суперечать законодавству про працю в Україні (зокрема, – п. 2.2.5 Примірного договору передбачає обов’язок працівника «Відпрацювати на підприємстві після закінчення професійного навчання не менш ніж ____________________.» та ін.).

   Виникає запитання: чи був обов’язок у Міністерства праці та соціальної політики подати даний нормативно-правовий акт на реєстрацію в Мінюст, оскільки положення даного нормативно-правового акту в певній мірі можуть звужувати права громадян.

   Отримано відповідь в якій йдеться, що Наказ №232 реєстрацію в Мінюсті не проходив. Одночасно, Мінюст вказав на профільний орган, котрому необхідно адресувати звернення, – Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

   Фотокопію відповіді надаємо нижче.

 Відповідь Мінюсту про примірний договір

Розяснення Мінюсту

Департамент бухгалтерського аутсорсингу

Компанії «Вікторія»

© Група Компаній Вікторія™, 2012-2021
компанія "вікторія" інформує: