Press "Enter" to skip to content

Реєстрація ТОВ: протокол чи рішення

image_pdfimage_print

   Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» встановлено, що для проведення державної реєстрації юридичної особи; внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі; змін до установчих документів державному реєстратору подається (надсилається) примірник   оригіналу   (ксерокопія, нотаріально засвідчену копія)   відповідного рішення.

    Однак, в законі чітко не регламентовано,Послгуи реєстрації підприємців та підприємств у якому вигляді повинно бути відображено таке рішення, і на практиці виникають суперечності, оскільки деякі державні реєстратори вимагають подання протоколу, інші – рішення.

   У зв’язку із цим було ініційований запит до Міністерства юстиції України щодо запитання: який документ повинен подаватися державному реєстратору для реєстрації, внесення змін до відомостей про юридичну особу, змін до установчих документів ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄСТВА, якщо засновником такого підприємства є одна фізична особа?

    Державною реєстраційною службою надано відповідь, з якої зрозуміло, що для державної реєстрації необхідно подавати рішення в тій формі, котра встановлена Законом та установчими документами товариства. Відповідь від 16.10.2014р. №2712/Р-14-72 нижче.

   Враховуючи, що відповідь м’яко кажучи не охоплює змісту запитання, Компанія буде звертатись повторно із запитом за роз’ясненням.

Реєстрація ТОВ

Друга сторінка Відповідь від 16.10.2014р. №2712/Р-14-72

 

Компанія «Вікторія»

© Група Компаній Вікторія™, 2012-2021
компанія "вікторія" інформує: