Press "Enter" to skip to content

Реєстрація підприємств та підприємців в м. Чернівцях

image_pdfimage_print

   Легальний бізнес починається з реєстрації – це аксіома. Неважливо, чи це реєстрація підприємства, а чи реєстрація підприємця, – офіційним «днем народження» бізнесу є дата внесення інформації про реєстрацію в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та надання реєстраційного документу – виписки з ЄДР.

   Проте, необізнані з бюрократичними процедурами бізнесмени-початківці на етапі реєстрації власного бізнесу зустрічаються з певними перепонами. Перед походом до реєстраційної служби необхідно прийняти рішення – яка організаційно-правова форма буде оптимальна для бізнесу; яка система оподаткування буде найбільш раціональною.

   Обслуговування підприємцяВирішувати ці питання набагато простіше, коли є можливість отримати якісні консультації, поради від фахівців.

Вартість послуги реєстрації підприємця становить 550 грн. 

Додаткові витрати: вартість довіреності, орієнтовно 250 грн.

   Далі Компанія «Вікторія» допоможе підготувати бізнесменам-початківцям таку модель їх бізнесу, яка буде оптимальною для організації роботи, оподаткування та адміністративних витрат.

   Для зустрічі з фахівцем Компанії «Вікторія» зателефонуйте за телефоном: +38(095)595-7777, або надсилайте свої запитання на електронну адресу: office@vg.ua

 

Департамент юридичних та корпоративних послуг

Компанії «Вікторія»

компанія "вікторія" інформує: