Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Строк дії витягу – необмежений. Офіційна позиція Мінюсту

image_pdfimage_print

    З 01 січня 2016 року Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» є чинним в новій редакції.

     У статті 1 Закону визначено, що витяг  з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (далі – витяг) містить відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, які є актуальними на дату та час формування витягу або на дату та час, визначені у запиті.

    Зі змісту даної норми виникають запитання – чи є дане формулювання в Законі ознакою строковості витягу? Який строк актуальності витягу?

      Міністерством юстиції України надано відповідь –від 02.03.2016р. №6887/3097-0-33-16/8, з якої йдеться, що «витяг є формою надання інформації з Єдиного державного реєстру на визначений час, чинними нормативними актами не встановлено терміну дії зазначеного витягу».  Таким чином, можемо дійти висновку, що витяг діє безстроково, однак містить інформацію, що ак туальна виключно на момент його формування.

    Лист Мінюсту від подаємо нижче 02.03.2016р. №6887/3097-0-33-16/8.

Відповідь Відповідь0001

Компанія «Вікторія»

 

Посилання по темі:

  1. Замовити витяг он-лайн та отримати в паперовій формі, по Україні
компанія "вікторія" інформує: