Press "Enter" to skip to content

Чому варто оскаржувати в суді спірний наказ податкового органу про призначення перевірки?

image_pdfimage_print

Підприємцям варто оскаржувати протиправний наказ податкового органу про призначення перевірки в суді з кількох причин.

По-перше, призначення перевірки може виявитися безпідставним або необґрунтованим, що може спричинити непередбачувані чи неплановані витрати для підприємця на оплату послуг аудиторської компанії або юридичних послуг.

По-друге, перевірка може бути надалі проведена податківцями з іншими порушенням прав підприємця, зокрема, щодо виконання процедур та термінів, встановлених законодавством. Тобто, одне порушення може стати лише першою ланкою у ланцюжку порушень з боку контролюючого органу.

По-третє, податковий орган може висунути претензії або скласти акт з описом виявлених порушень за наслідками перевірки. Іншими словами – виникає імовірність виявлення тих порушень, що зазвичай за інших обставин могли бути не виявленими. Відтак, – підприємець матиме й негативні фінансові наслідки, яких не очікував. 

Отже, оскарження протиправного наказу податкового органу про призначення перевірки є важливим інструментом для захисту прав підприємців та для уникнення небажаних фінансових витрат на сплату санкцій, витрат на юридичні послуги, коли справа вже не обмежиться оскарженням самого наказу.

За подібних обставин партнерами Компанії Вікторії – адвокатами Адвокатського Обєднання “Західна Правозахисна Група” проведено успішне оскарження спірного наказу про призначення перевірки. 

Ознайомитись з цим кейсом можна за посиланням [перейти]

У разі, якщо у вас виникла необхідність адвокатського захисту від протиправних дій (оскарження рішень) податкового органу, заповніть форму зворотного зв’язку і ми надішлемо Вам розрахунок вартості послуг супроводу.

Форма зв’язку

    Наші контакти:

    тел.: +38(095)5957777

    поштова адреса: 58001, м. Чернівці, а/с 522

    e-mail: office@vg.ua

    компанія "вікторія" інформує: