В публікації з сайту головного партнера Компанії Вікторія – «VICTORY GROUP», ASSC. акцентовано на розрахункових показниках рівня сплати податку на прибуток та податку на додану вартість за галузями економіки, які були враховані при розрахунку критеріїв ризику для оцінки платника податків у 2023 за результатами діяльності платників податків за 2022 рік.
Платники податків можуть контролювати свій стан в частині ризиків, власне, у розділі «Профіль платника» в Електронному кабінеті платника податків.
При цьому, за інформацією ДПС України, для розділу «Профіль платника» у 2023 році були використані ризики несплати податків, розраховані відповідно до вимог наказу Міністерства фінансів України від 02.06.2015 №524 «Про затвердження Порядку формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків» (далі – Порядок), зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 24.06.2015 за №751/27196 (зі змінами). Відповідно до Порядку при формуванні плану-графіка на наступний рік враховуються показники за результатами діяльності платника податків за 9 місяців поточного року. Якщо податковим (звітним) періодом для податку на прибуток платника податків є календарний рік, при плануванні враховуються показники за попередній рік. При коригуванні плану-графіка враховуються показники за результатами діяльності платника податків за останній податковий (звітний) період, крім показників за результатами діяльності платника податків за перший квартал.
Перелік розрахункових показників рівня сплати податку на прибуток та податку на додану вартість за галузями економіки можна завантажити за постійним посиланням сайту «VICTORY GROUP», ASSC.
Компанія Вікторія





















