Press "Enter" to skip to content

Бухгалтерія – дистанційно. Бухгалтерський аутсорсинг для підприємства

image_pdfimage_print

   Компанія Вікторія (входить до «VICTORY GROUP», ASSC.) надає послуги бухгалтерського обліку замовникам – юридичним особам.

Операційний центр Компанії знаходиться в Чернівцях та об’єднує фахівців бухгалтерського обліку, податкових консультантів, адвокатів зі значним досвідом роботи у цьому напрямку. Місцезнаходження Замовника не впливає на повноту, якість обслуговування.

Надаємо переваги супроводу у сфері послуг: підприємства ІТ сфери, консалтингу, інженерії. Попри те, що супровід здійснюється дистанційно, у разі потреби забезпечуємо прибуття працівників та розв’язання питань контрольних заходів, перевірок тощо з боку контролюючих та правоохоронних органів. Фішкою може стати all-inclusive аутсорсингові послуги.
За договором беремо на себе відповідальність за належність та своєчасність виконання облікових процедур, звітність. Маємо досвід також роботи у грантових проєктах, клієнтів з іноземними бенефіціарами.
На першому місці для нашої Компанії – спокій та впевненість нашого клієнта.
Скористайтесь швидкою формою для узгодження умов, можливості супроводу, вартості та інших питань, що є для Вас істотними.

В подарунок новим клієнтам надається послуга експрес-огляду стану бухгалтерського чи податкового обліку та звітності.

Форма зв’язку

  Наші контакти:

  e-mail: office@vg.ua 

  Основні контактні номери телефону Компанії:

  +38(050)-404-87-30;

  +38(098)-793-77-77

  компанія "вікторія" інформує: