Press "Enter" to skip to content

Ставки судового збору. Станом на 01.01.2018р.

image_pdfimage_print

РОЗМІР СТАВОК СУДОВОГО ЗБОРУ

(станом на 01.01.2018 р.)

Найменування документа і дії, за яку справляється судовий збір, та платника судового збору Ставка судового збору Розмір, грн..

 

Примітка
Неспеціалізовані суди
За подання до суду позовної заяви майнового характеру, яка подана юридичною особою 1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб і не більше 350 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб Не менше 1762,00 грн. і не більше 616700,00 грн.  
За подання до суду позовної заяви майнового характеру, яка подана фізичною особою або фізичною особою – підприємцем 1 відсоток ціни позову, але не менше 0,4 прожиткового мінімуму для працездатних осіб та не більше 5 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб Не  менше 704,80 грн. та не більше 8810,00  грн.  
 За подання до суду позовної заяви немайнового характеру, яка подана юридичною особою або фізичною особою – підприємцем 1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб 1762,00 грн.  
 За подання до суду позовної заяви немайнового характеру, яка подана фізичною особою 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб 704,80  грн.  
 За подання до суду позовної заяви про розірвання шлюбу 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб 704,80 грн.  
 За подання до суду позовної заяви про поділ майна при розірванні шлюбу 1 відсоток ціни позову, але не менше 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб та не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб Не  менше 704,80 грн. та не більше 5286,00 грн.  
За подання до суду юридичною особою або фізичною особою – підприємцем заяви у справах окремого провадження; заяви про забезпечення доказів або позову; заяви про перегляд заочного рішення; заяви про скасування рішення третейського суду (міжнародного комерційного арбітражу); заяви про видачу виконавчого документа на примусове виконання рішення третейського суду (міжнародного комерційного арбітражу); заяви про видачу виконавчого документа на підставі рішення іноземного суду; заяви про роз’яснення судового рішення, які подано; заяви про сприяння третейському суду (міжнародному комерційному арбітражу) в отриманні доказів 0,5 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб 881,00 грн.  
За подання до суду фізичною особою заяви у справах окремого провадження; заяви про забезпечення доказів або позову; заяви про перегляд заочного рішення; заяви про скасування рішення третейського суду (міжнародного комерційного арбітражу); заяви про видачу виконавчого документа на примусове виконання рішення третейського суду (міжнародного комерційного арбітражу); заяви про видачу виконавчого документа на підставі рішення іноземного суду; заяви про роз’яснення судового рішення, які подано; заяви про сприяння третейському суду (міжнародному комерційному арбітражу) в отриманні доказів 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб 352,40 грн.  
За подання до суду заяви про видачу судового наказу 0,1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб 176,20 грн.  
За подання до суду заяви про скасування судового наказу 0,05 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб 88,10 грн.  
 За подання до суду позовної заяви немайнового характеру про захист честі та гідності фізичної особи, ділової репутації фізичної або юридичної особи 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб 704,80 грн.  
 За подання до суду позовної заяви про відшкодування моральної шкоди (захист честі та гідності фізичної особи, ділової репутації фізичної або юридичної особи) 1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб Не менше 1762,00 грн.  
 За подання до суду апеляційної скарги на рішення суду; заяви про приєднання до апеляційної скарги на рішення суду; апеляційної скарги на судовий наказ, заяви про перегляд судового рішення у зв’язку з нововиявленими обставинами 150 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги    
 За подання до суду касаційної скарги на рішення суду; заяви про приєднання до касаційної скарги на рішення суду 200 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги    
 За подання до суду апеляційної і касаційної скарги на ухвалу суду; заяви про приєднання до апеляційної чи касаційної скарги на ухвалу суду поданою юридичною особою або фізичною особою – підприємцем 1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб 1762,00 грн.  
 За подання до суду апеляційної і касаційної скарги на ухвалу суду; заяви про приєднання до апеляційної чи касаційної скарги на ухвалу суду поданою фізичною особою 0,2 прожиткового мінімуму для працездатних осіб 352,40 грн.  
 За подання до господарського суду:
позовної заяви майнового характеру

 

 

1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1 прожиткового мінімуму для працездатних осіб та не більше 350 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб Не менше 1762,00 грн. та не більше 616700,00 грн.  
позовної заяви немайнового характеру

 

 

1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб 1762,00 грн.  
заяви про видачу судового наказу 0,1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб 176,20 грн.  
заяви про скасування судового наказу 0,05 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб 88,10 грн.  
заяви про вжиття запобіжних заходів та забезпечення позову; заяви про видачу виконавчого документа на підставі рішення іноземного суду; заяви про скасування рішення третейського суду; заяви про видачу виконавчого документа на примусове виконання рішення третейського суду; заяви про роз’яснення судового рішення

 

 

0,5 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб 881,00 грн.  
апеляційної скарги на рішення суду; апеляційних скарг у справі про банкрутство; заяви про перегляд судового рішення у зв’язку з нововиявленими обставинами 150 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги    
касаційної скарги на рішення суду; касаційних скарг у справі про банкрутство 200 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги    
апеляційної і касаційної скарги на ухвалу суду; заяви про приєднання до апеляційної чи касаційної скарги на ухвалу суду 1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб 1762,00 грн.  
заяви про затвердження плану санації до порушення провадження у справі про банкрутство 2 розміри прожиткового мінімуму для працездатних осіб 3524,00 грн.  
заяви про порушення справи про банкрутство 10 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб 17620,00 грн.  
заяви кредиторів, які звертаються з грошовими вимогами до боржника після оголошення про порушення справи про банкрутство, а також після повідомлення про визнання боржника банкрутом; заяви про визнання правочинів (договорів) недійсними та спростування майнових дій боржника в межах провадження у справі про банкрутство; заяви про розірвання мирової угоди, укладеної у справі про банкрутство, або визнання її недійсною

 

 

2 розміри прожиткового мінімуму для працездатних осіб 3524,00 грн.  
За подання до адміністративного суду:
адміністративного позову майнового характеру, який подано суб’єктом владних повноважень, юридичною особою 1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб і не більше 350 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб Не менше 1762,00 грн. і не більше 616700,00 грн.  
адміністративного позову майнового характеру, який подано фізичною особою або фізичною особою – підприємцем

 

 

1 відсоток ціни позову, але не менше 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб та не більше 5 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб Не  менше 704,80 грн. та не більше 8810,00  грн.  
адміністративного позову немайнового характеру, який подано суб’єктом владних повноважень, юридичною особою або фізичною особою – підприємцем 1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб 1762,00 грн.  
адміністративного позову немайнового характеру, який подано фізичною особою 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб 704,80  грн.  
апеляційної скарги на рішення суду, заяви про приєднання до апеляційної скарги на рішення суду, заяви про перегляд судового рішення у зв’язку з нововиявленими обставинами 150 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги    
касаційної скарги на рішення суду, заяви про приєднання до касаційної скарги на рішення суду 200 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви    
апеляційної і касаційної скарги на ухвалу суду; заяви про приєднання до апеляційної чи касаційної скарги на ухвалу суду 1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб 1762,00 грн.  
заяви про забезпечення доказів або позову, заяви про видачу виконавчого документа на підставі рішення іноземного суду, заяви про зміну чи встановлення способу, порядку і строку виконання судового рішення 0,3 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб 528,60 грн.  
За видачу судами документів:
за повторну видачу копії судового рішення

 

 

0,003 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за кожний аркуш паперу 5,30 грн. за кожний аркуш паперу  
за видачу в електронному вигляді копії технічного запису судового засідання 0,03 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб 53,00 грн.  
за виготовлення копії судового рішення у разі, якщо особа, яка не бере (не брала) участі у справі, якщо судове рішення безпосередньо стосується її прав, свобод, інтересів чи обов’язків, звертається до апарату відповідного суду з письмовою заявою про виготовлення такої копії згідно із Законом України “Про доступ до судових рішень” 0,003 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за кожний аркуш копії 5,30  грн. за кожний аркуш копії  
за виготовлення копій документів, долучених до справи

 

0,003 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за кожний аркуш копії 5,30  грн. за кожний аркуш копії  
У разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб 352,40 грн.  

 

______________________________________________________

 

Можливо, Вам буде також цікава публікація: Ризики підміни трудових угод цивільно-правовими. Узагальнення судової практики

 

Електронна звітністьЗамовте програмне забезпечення“Сонату” зі свого робочого місця (з офісу, з дому), отримайте доступ до повнофункціональної версії в кілька кроків.  Вам не потрібно далі шукати, – все можна зробити оперативно і не витрачаючи зусиль, з Компанією Вікторія!

ДЕТАЛІ

 

Вам може бути цікава публікація: Як суди вирішували справи, де трудові відносини були підмінені цивільно-правовими?

© Група Компаній Вікторія™, 2012-2021
компанія "вікторія" інформує: