Press "Enter" to skip to content

Алгоритм отримання документів за результатами реєстраційних дій

image_pdfimage_print

ІНСТРУКЦІЯ

з отримання документів  за результатами реєстрації

юридичної особи чи фізичної особи-підприємця

 

У зв’язку набуттям чинності 01 січня 2016 року нової редакції Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» змінився порядок отримання інформації про реєстрацію за наслідками проведених реєстраційних дій. Якщо раніше законодавством передбачалось, що фізична особа – підприємець чи представник юридичної особи повинен був обов’язково отримати виписку яка засвідчувала факт реєстрації, а юридичній особі ще на примірнику установчого документа (статуту, положення, тощо) державний реєстратор проставляв відмітки, то на сьогодні результатом проведених реєстраційних дій є інформація про реєстрацію на відповідному веб порталі https://kap.minjust.gov.ua/ чи веб – сайті https://usr.minjust.gov.ua/ua.

Після надання державному реєстратору документів для реєстрації  заявнику видається опис документів в якому вказується унікальний код який необхідно занотувати.

Для отримання відповідної інформації з веб – ресурсу https://usr.minjust.gov.ua/ua необхідно виконати наступні дії:

  • За допомогою браузера відкрити сторінку сайту https://usr.minjust.gov.ua/ua.
  • З метою перевірки інформації про реєстрацію та завантаження документів потрібно обрати «Безкоштовний запит на отримання відомостей».

  • У відповідному полі «Результат надання адміністративної послуги» проставити галочку.

  • Ввести у відповідне поле занотований код з  опису та отримати відповідні документи (у даному прикладі за результатом отримані  документи юридичної особи, у випадку введення коду для отримання документів фізичною – особою підприємцем – за результатом запиту можна буде лише отримати виписку).

При використанні веб – порталу https://kap.minjust.gov.ua необхідно зайти на нього.

З метою перевірки інформації про реєстрацію та завантаження документів потрібно обрати «Безкоштовний запит на отримання відомостей».

В подальшому відбудеться переадресація  на веб – сайт https://usr.minjust.gov.ua/ua, порядок отримання відомостей з якого було описано вище.

Потрібно пам’ятати про те, що особа, що зареєстрована фізичною особою – підприємцем чи що подавала документи для реєстрації юридичної особи в 2016 році, отримує відповідні відомості без проблем. У осіб, які проводили відповідні реєстраційні дії до 2016 року,  може бути відсутня можливість отриманням відповідних відомостей в електронному вигляді, для цього необхідно провести реєстраційні дії, щоб сформувати виписку.

 

© Група Компаній Вікторія™, 2012-2021
компанія "вікторія" інформує: