image_pdfimage_print

   Податкове законодавство обмежує кількість можливих переходів в межах спрощеної системи оподаткування з групи на групу лише квартальними періодами. Уявімо ситуацію, коли відбувається перехід в межах одного календарного року з І або ІІ групи на ІІІ групу спрощеної системи оподаткування. Коли слід подати звітність за період перебування на «нижчій» групі, якщо за загальним правилом для І та ІІ групи звітність є річною?
Обслуговування підприємця. Бухгалтерський облік та податковий облік   В такому випадку, підприємці колишніх І та ІІ груп подають декларацію у строк, встановлений для квартального податкового періоду: протягом 40 днів після закінчення кварталу (пп. 296.5.1, п. 296.3 ПКУ).
При цьому є особливість і в складанні підсумкової річної звітності. Підприємці, які змінюють групу єдиного податку на «вищу» або «нижчу» в декларації за рік заповнюють кілька розділів для різних груп: тієї, на котрій перебували до переходу і поточної (абз. 3 пп. 296.5.1 ПКУ).

Про особливості заповнення звітності платників єдиного податку ви зможете дізнатись у фахівців нашої компанії: контакти

Компанія Вікторія

Можливо, Вам буде цікава також публцікація: Ризики підміни трудових договорів цивільно-правовими

Електронна звітність

Друзі! Якщо для Вас був корисним зміст завантаженого документу, публікації, - достатньою формою Вашої подяки буде Ваше вподобання нашої сторінки у мережі FaceBook. Дякуємо Вам!

  • Facebook
  • Twitter
  • Add to favorites
  • blogmarks
  • email
  • В закладки Google
  • LinkedIn
  • Live
  • LiveJournal
  • MySpace
  • PDF
  • Print
  • RSS
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Одноклассники