Press "Enter" to skip to content

Вести бухгалтерські справи повинен фахівець. Бухгалтерські послуги в Чернівцях

image_pdfimage_print

   Компанія “Вікторія” – оператор в сфері бухгалтерських, юридичних, представницьких та ІТ — послуг. Фахівці Компанії забезпечать якісний податковий та бухгалтерський супровід комплексно. Завдяки запровадженим процедурам контролю якості, постійному удосконаленню облікових процесів, використання сучасного програмного забезпечення досягається мінімізація ризиків надлишкового контролю зі сторони фіскальних та інших контролюючих органів.

   Компанія “Вікторія” на ринку бухгалтерських послуг, зокрема, працює з 2007 року. Кредо Компанії: Відповідальність, Вдосконаленість, Впевненість.

   Вартість послуг, що пропонуються Компанією “Вікторія” — це найкращий баланс між економією та гарантією отримання якісних послуг для замовника. Скористатись послугами Компанії зможуть як і підприємці, так і юридичні особи — всіх організаційно-правових форм.

   Для отримання інформації з можливостей співпраці звертайтесь:

   тел. +380955957777

   e-mail office@vg.ua

   Будемо раді надати відповіді на всі запитання, детально обговорити потребу бухгалтерського супроводу, змоделювати оптимальну податкову модель поведінки Вашого бізнесу.

     Ознайомитись вартістю з наших пропозицій можна за цим посиланням www.victorija.ua – послуги

    Ми забезпечимо Вам бухгалтерський спокій і податкову рівновагу!

Ваша Компанія “Вікторія”

© Група Компаній Вікторія™, 2012-2021
компанія "вікторія" інформує: