Press "Enter" to skip to content

Відсутність відносин оренди унеможливлює задоволення вимоги зі сплати (стягнення) орендної плати

image_pdfimage_print

   Кейс, що розглядається, – завершена справа із захисту інтересів клієнта АО «Західна Правозахисна Група» в спорі про стягнення нібито безпідставно ним збережених коштів орендної плати в сумі 146686,82 грн.
  Спір цікавий тим, що протилежною стороною був обраний спосіб захисту інтересів умовно по аналогії з адміністративним правом. Натомість, АО «Західна Правозахисна Група» в інтересах клієнта відстоювалась, зокрема, позиція диспозитивності відносин та неможливості застосування у господарському процесі правових висновків Верховного Суду КАС.
 23.12.2019 Господарський суд Чернівецької області погодився із позицією АО «Західна Правозахисна Група» та відмовив у задоволенні позову протилежної сторони.
26.08.2020 Західний апеляційний господарський суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги протилежної сторони. Апеляційна інстанція погодилась із позицією першої інстанції та адвокатів АО «Західна Правозахисна Група» про те, що сама по собі відсутність відносин оренди унеможливлює стягнення орендної плати попри надане протилежною стороною обґрунтування.
   

Посилання на рішення:
Перша інстанція http://reyestr.court.gov.ua/Review/86661225
Апеляційна інстанція http://reyestr.court.gov.ua/Review/91191234#

Компанія Вікторія

У разі, якщо у вас виникла необхідність адвокатського захисту від протиправних дій/вимог контрагентів, звертайтесь за електронною адресою юридичного партнера Компанії Вікторія – АО «Західна Правозахисна Група» – office@vg.ua
i35015

Зверніть увагу, додатково Ви зможете замовити за акційними знижками:

© Група Компаній Вікторія, 2012-2020
компанія "вікторія" інформує: