Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Елемент податкової реформи: обов’язок застосовувати РРО підприємствами, що надають послуги

image_pdfimage_print

   Законом «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року №71-VIII внесено зміни до ст.9 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 6 липня 1995 року N 265/95-ВР, зокрема, – пункт 1 викладено в редакції, котрий не передбачає звільнення від застосування РРО для юридичних осіб, що надають послуги:

 

 

Редакція, чинна до 01.01.2015р.

Редакція, чинна з 01.01.2015р.

Стаття 9. Реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються:     1)   при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва та наданні послуг підприємствами,   установами і організаціями усіх форм власності,   крім підприємств   торгівлі     та   громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій   з оформленням прибуткових   і видаткових касових ордерів   та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою (за наявності) у встановленому порядку; { Пункт 1 статті   9 в редакції   Закону N 2746-III   ( 2746-14 )   від 04.10.2001; із змінами,   внесеними згідно із Законом N 1206-VII ( 1206-18 ) від 15.04.2014 } Стаття 9. Реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються:1) при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку;

 

 

   Відповідальність за недотримання вимоги застосування РРО наступає з 01.07.2015р., – згідно п. 9 розділу II “Прикінцеві положення” (за редакцією, чинною з 01.01.2015р. згідно Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року №71-VIII).

 

Компанія «Вікторія»

Більше з Новина для підприємцяБільше записів у Новина для підприємця »
компанія "вікторія" інформує: