image_pdfimage_print

   Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю в 2020 році справді має свої особливості. Це пов’язано з тим, що 03.10.2019 був прийнятий Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності» № 159-IX.
  Зокрема, – з 02.11.2019 Законом запроваджується обов’язковість використання спеціальних бланків нотаріальних документів, для оформлення: рішень загальних зборів учасників Товариства про визначення розміру статутного капіталу та розмірів часток учасників, власне самого статуту та інших документів.
   Закон також встановив необхідність оформлення нотаріальної довіреності від ТОВ кожного разу, коли подаються документи державному реєстратору від імені ТОВ представником за довіреністю.
     Крім того, державну реєстрацію матимуть право здійснювати тільки державні реєстратори та нотаріуси.
     Загалом є й інші зміни, що торкнулись процедури реєстрації товариства.

Додаткова інформація…     

    Чому замовники вибирають саме ТОВ?
Можемо відзначити кілька причин.
    Перша – відносини між його учасниками достатньо чітко врегульовані на рівні Закону.
   Друга – саме така форма підприємства є найбільш зрозумілою для іноземних партнерів (на відміну від приватного підприємства, яке іноземцями сприймається, зачасти, як приватне підприємництво фізичної особи). Також, іноземці у разі реєстрації бізнесу в Україні, віддають перевагу ТОВ.
   Третя–історично склалось, що у національному діловому обороті організаційно-правова форма ТОВ має більшу «вагу» і краще сприймається контрагентами.
    Крім наведених переваг, існують й особливості: за зобов’язаннями товариства його учасники не відповідають (крім випадків неповного внесення частки); кількість учасників ТОВ не обмежена; статутний капітал не обмежений максимальним і мінімальним розміром і т.д.

    Компанія Вікторія пропонує сприятливі, ощадливі умови для старту бізнесу! Реєстрація «під ключ»*.  

w256h2561348762215RecentDocuments

Пропозиція дійсна до 31.12.2020р.

Реєстрація фізичної особи-підприємця1000 грн. Включає: підготовку реєстраційних форм, подання на реєстрацію, постановку на облік в ДПС. Також включає подання заяви на застосування спрощеної системи оподаткування (єдиний податок) або на реєстрацію платником ПДВ. Вартість реєстрації підприємця не включає виготовлення печатки (за потреби може бути замовлено додатково) та нотаріально посвідченої довіреності
Реєстрація ТОВ, приватного підприємства –  4500 грн. Включає: підготовку установчих документів та реєстраційних форм, подання на реєстрацію, постановку на облік в ДПС та ін. контролюючих органах, супровід відкриття поточного рахунку. Також включає подання заяви на застосування спрощеної системи оподаткування (єдиний податок) або на реєстрацію платником ПДВ. У вартість реєстрації приватного підприємства, ТОВ включено вартість виготовлення печатки та нотаріально посвідчена довіреність. Вартість реєстрації не включає постановку на облік (акредитацію) на митниці (може бути замовлено за додаткову оплату).
i35015

Зверніть увагу, додатково Ви зможете замовити

Gmail1

У разі, якщо Вас зацікавила пропозиція, звертайтесь в зручний для Вас спосіб

м. Чернівці, вул. Небесної Сотні, 19В (4-й, адміністративний поверх ринку “Формаркет”)

+38(050)-404-87-30;

+38(098)-793-77-77

поштова адреса: 58001, м. Чернівці, а/с 522

e-mail: office@vg.ua

 

*Умови акції не розповсюджуються на посередників у реєстрації, а також реєстрацій юридичних осіб з іноземними замовниками, або у випадку, якщо кількість засновників більше 3-х.

 

З повагою та відповідальністю,

Компанія Вікторія

Друзі! Якщо для Вас був корисним зміст завантаженого документу, публікації, - достатньою формою Вашої подяки буде Ваше вподобання нашої сторінки у мережі FaceBook. Дякуємо Вам!

 • Facebook
 • Twitter
 • Add to favorites
 • blogmarks
 • email
 • В закладки Google
 • LinkedIn
 • Live
 • LiveJournal
 • MySpace
 • PDF
 • Print
 • RSS
 • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
 • Одноклассники