Press "Enter" to skip to content

Знижки та безоплатне бухгалтерське обслуговування мобілізованим підприємцям та власникам бізнесу

image_pdfimage_print

    Компанія Вікторія на період воєнного стану надає знижки на бухгалтерське обслуговування/податковий аутсорсинг, а в окремих випадках – обслуговує безоплатно. Особливі умови діють для наступних категорії бізнесу:

1.1. Мобілізованим клієнтам – фізичним особам-підприємцям, які не використовують найману працю, застосовують спрощену або загальну систему оподаткування та не здійснюють господарську  діяльність, послуги з податкового аутсорсингу надаються безоплатно.
1.2. Мобілізованим фізичним особам-підприємцям, які продовжують здійснювати господарську діяльність, послуги з податкового аутсорсингу надаються зі знижкою 50 (п’ятдесят) % від бази розрахунку вартості обслуговування.
1.3. При наявності у клієнта найманих працівників, які увільненні від роботи у зв’язку із призовом на військову службу під час мобілізації, то такі працівники не беруться до розрахунку вартості обслуговування.
1.4. У разі, якщо юридична особа здійснює господарську діяльність, а власника юридичної особи мобілізовано, послуги ведення бухгалтерського обліку надаються зі знижкою 15 (п’ятнадцять) % від бази розрахунку вартості обслуговування.
1.5. У разі, якщо юридична особа не здійснює господарську діяльність та власника юридичної особи мобілізовано, за умови наявності одного найманого працівника (директора), послуги по веденню бухгалтерського обліку надаються безоплатно.

    Особливі умови застосовуються як щодо існуючих клієнтів, так і щодо нових.

   Для більш детальної інформації заповніть контактну форму швидкого звернення і ми сконтактуємо з Вами. Знижки щодо обслуговування також можуть бути надані волонтерам, а також тим, хто активно, в т.ч. фінансово підтримує Збройні Сили України, ТРО та інші підрозділи наших захисників.

   Крім запропонованих знижок або безоплатного обслуговування можуть також і обговорюватись знижки на інші види послуг, що надаються Компанією Вікторія. До прикладу щодо:

 

     

    Компанія Вікторія

    компанія "вікторія" інформує: