image_pdfimage_print

     Як відомо, в силу ч. 1 ст. 2 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» фізичних осіб– підприємців не включено до кола суб’єктів, на котрих розповсюджується згаданий Закон. Аналогічні й приписи містяться в ч. 8 ст. 19 Господарського кодексу України. Цією ж нормою передбачено, що забороняється вимагати від суб’єктів господарювання подання інформації не передбаченої законом або з порушенням порядку, встановленого законом. 
    Це чудові положення законодавства. Разом з тим, підприємцю не заборонено використовувати окремі елементи бухгалтерського обліку на власний розсуд. В більшій мірі така потреба виникає у підприємця на загальній системі оподаткування через особливості обліку витрат, доходів та визначення об’єкту оподаткування.

    Компанія Вікторія пропонує бухгалтерські послуги з класичного бухгалтерського обліку (для юридичних осіб – суб’єктів господарювання незалежно від організаційної форми), а також послуги податкового обліку для підприємців (незалежно від обраної системи оподаткування).

     Вартість послуг встановлюється домовленістю за Договором та залежить від: кількості фінансово-господарських операцій, податкового статусу (чи є платником ПДВ або платником Акцизного збору, чи перебуває на спрощеній системі оподаткування та на якій групі і т.д.), кількості найманих працівників, наявності РРО тощо.

        До прикладу – вартість послуг супроводу підприємця – платника єдиного податку з двома найманими працівниками за один місяць складатиме орієнтовно 1000 грн. Обслуговування включає податковий облік та звітність, кадровий облік по працівниках. За Договором обслуговування відповідальність за якість послуг покладається на нашу Компанію.

          Також, до прикладу, – вартість супроводу підприємства (ТОВ чи ін.) – платника ПДВ, з 5 найманими працівниками, 20-а -податкових накладних в місяць, – складатиме орієнтовно 6500 тис. грн.

          Ми працюємо офіційно, то ж замовник може включати витрати по послугах бухгалтерського обліку до своїх витрат обліку.

           Також, зможемо зробити попередній розрахунок вартості обслуговування, для цього заповніть форму on-line [перейти]

                

Бахалтерська компанія     Універсальна спеціалізація роботи офісів Компанії «Вікторія» дозволяє забезпечити фахове обслуговування клієнтів, а також гарантує доступну ціну на бухгалтерські послуги.

   Для отримання додаткової інформації про умови бухгалтерського обслуговування звертайтесь: 

основні контактні номери телефону Компанії:

+38(050)-404-87-30;

+38(098)-793-77-77

                 

                        Електронна пошта: office@vg.ua

Контактна інформація фронт-офісів:

№ фронт-офісу Адреса
Офіс №1 м. Києві, по вул. Оболонській, буд.9 тимчасово змінено!
Офіс №1 м. Чернівці, вул. Богомольця, буд 17
Офіс №2 м. Чернівці, вул. Першотравнева, буд. 6
Офіс №3-1 (№310) м. Чернівці, вул. Рівненська, буд. 5А
Офіс №3-2 (№309) в м. Чернівці, по вул. Рівненській, буд.5А
Офіс №3-3 (№815) м. Чернівці, вул. Рівненська, буд.5А
Офіс №4 м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 31
Офіс №5 м. Чернівці, вул. Небесної Сотні, 19В

      Окремо підкреслимо: Ваше місцерозташування не має особливого значення, – послуги надаються також замовникам із усіх регіонів України, оскільки обслуговування є дистанційним. Якщо Ви не в Чернівцях, обмін інформацією здійснюється, як правило, – електронними каналами: електронною поштою, viber та ін., телефонним зв’язком; паперові носії – “Новою поштою” тощо. З досвіду роботи можемо запевнити – це є зручно для наших клієнтів.

           

Компанія  “Вікторія”    

Друзі! Якщо для Вас був корисним зміст завантаженого документу, публікації, - достатньою формою Вашої подяки буде Ваше вподобання нашої сторінки у мережі FaceBook. Дякуємо Вам!

 • Facebook
 • Twitter
 • Add to favorites
 • blogmarks
 • email
 • В закладки Google
 • LinkedIn
 • Live
 • LiveJournal
 • MySpace
 • PDF
 • Print
 • RSS
 • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
 • Одноклассники