Press "Enter" to skip to content

Попередження про скорочення штату працівників

image_pdfimage_print

Додаток № 3

 

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МАРС»

________________________________________________________________________________

58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Небесної Сотні, будинок 1,

код за ЄДРПОУ 12345678

 

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

про скорочення штату працівників

 

 

01 січня 2015 року                                                                                                           м. Чернівці

 

Бухгалтеру Петрову Петру Петровичу

 

Шановний Петре Петровичу!

 

            Повідомляємо Вас про те, що на даний момент у Приватному підприємстві «Марс» відсутня будь-яка фінансово-господарська діяльність, відсутні фінансові кошти та резерви, внаслідок чого неможливо сформувати фонд оплати праці. У зв’язку із цим, Правлінням підприємства було прийнято рішення про скорочення штату працівників.

           Тому, відповідно до Наказу № 1-о від 01 січня 2015 року «Про скорочення штату працівників», 16.03.2015 року посада, яку Ви займаєте, підлягає скороченню відповідно до п.1 ст.40 КЗпП України, з дотриманням вимог чинного законодавства України, наданням пільг та компенсацій згідно з Законом, зокрема вихідної допомоги у розмірі не менше середнього місячного заробітку.

            Також повідомляємо Вас про те, що на даний момент у підприємстві відсутні вакантні посади, які б могли бути запропоновані Вам для подальшого працевлаштування. У разі виникнення підходящої за кваліфікацією вакансії до закінчення двохмісячного терміну попередження, вона буде запропонована Вам у відповідності до чинного законодавства.

            Це попередження складено у двох оригінальних примірниках: один – _______________ (особі, яка попереджується); другий – в матеріали кадрового діловодства ПП «Марс».

Директор                                           ____________       І.І. Іванов

 

 

Попередження отримано:

 

“02”березня 2015 р.                       ___________     П.П. Петров

 

Електронна звітністьЗамовте програмне забезпечення“Сонату” зі свого робочого місця (з офісу, з дому), отримайте доступ до повнофункціональної версії в кілька кроків.  Вам не потрібно далі шукати, – все можна зробити оперативно і не витрачаючи зусиль, з Компанією Вікторія!

ДЕТАЛІ

 

Вам може бути цікава публікація: Як суди вирішували справи, де трудові відносини були підмінені цивільно-правовими?


Реклама наших партнерів

Георг Парк Чернівці

© Група Компаній Вікторія™, 2012-2021
компанія "вікторія" інформує: