Вже стало традицією, коли у державного органу питаєш одне, а отримуєш відповідь на зовсім інше. Імовірно, для бюрократа легше написати те, що знає, ніж те, в чому сумнівається?..
Вже стало традицією, коли у державного органу питаєш одне, а отримуєш відповідь на зовсім інше. Імовірно, для бюрократа легше написати те, що знає, ніж те, в чому сумнівається?..