Press "Enter" to skip to content

Лист-інформування контрагента про настання форс-мажорних обставин

image_pdfimage_print

   У зв’язку із військовою агресію Російської Федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року, відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», 28 лютого 2022 року Торгово-промислова палата України опублікувала на своєму сайті загальний офіційний лист щодо засвідчення форс-мажорними обставинами (обставинами непереборної сили) воєнну агресію Російської Федерації проти України.
    ТПП України врахувала надзвичайно важку ситуацію, з якою зіткнулась наша країна, та ухвалила рішення спростити процедуру засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили), відповідно до якого суб’єкти господарювання не зобов’язані звертатись до ТПП України та готувати пакет документів в період воєнного стану.
    Компанія Вікторія пропонує нижче зразок листа, що може бути використаним для інформування контрагентів про форс-мажорні обставини.

Лист

Додаток до листа

 

Компанія Вікторія

 

Шановні відвідувачі сайту! У разі, якщо у вас виникла необхідність адвокатського захисту від протиправних дій/вимог контрагентів, звертайтесь за електронною адресою юридичного партнера Компанії Вікторія – АО «Західна Правозахисна Група» – office@vg.ua або через форму швидкого звернення (натисніть кнопку нижче)  

ЗАМОВИТИ ON-LINE

i35015

Зверніть увагу, додатково Ви зможете замовити за акційними знижками:

 

 

© Група Компаній Вікторія™, 2012-2021
компанія "вікторія" інформує: